Angle down Atgal

Mineralinė pudra: kodėl verta ją rinktis?

Mineralinė pudra – kosmetikos priemonė, kurią galima atrasti bene kiekvienos moters kosmetinėje. Nenuostabu: juk pudra padeda išlyginti odos nelygumus, užmaskuoti pigmentines dėmeles ir raukšles bei paslėpti kitus odos trūkumus. Nuo pudros priklauso makiažo sėkmė, todėl, siekiant išsirinkti tinkamą, naudinga žinoti mineralinės pudros privalumus bei tai, kokiomis savybėmis ji pasižymi.

Mineralinė pudra fiksuoja makiažą, mažina odos blizgėjimą, apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių bei atlieka kitas kelių skirtingų pudrų funkcijas. Natūralios lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“ specialistai apžvelgia pagrindinius mineralinės pudros privalumus.

Fiksuojanti pudra puiki priemonė makiažui užbaigti

Fiksuojanti pudra tinka visam veidui arba tik probleminėms vietoms. Fiksuojanti mineralinė pudra gali būti naudojama ne tik makiažui užbaigti, bet taip pat ir tiesiai ant kasdienio kremo, kai norisi suteikti odai matiškumą, bet ne spalvą. Fiksuojanti pudra – puiki priemonė siekiant dienos metu lengvai atnaujinti makiažą. Fiksuojanti mineralinė pudra yra bespalvė. Be to, privalumu tampa tai, kad mineralinė pudra, kuri atlieka fiksuojančios pudros funkciją, yra 100 proc. natūrali.

Biri pudra efektyviai mažina odos blizgėjimą

Biri pudra turi matifikuojančių savybių, todėl gali efektyviai pašalinti nepageidaujamą blizgesį, be to, ji padaro odos paviršių pastebimai lygesnį. Taip pat verta paminėti, kad biri mineralinė pudra labai tinka probleminei ir riebiai odai, kadangi ne tik gerai maskuoja, bet ir puikiai sugeria riebalų perteklių, taip pat idealiai paslepia išsiplėtusias poras. Šios mineralinės pudros sudėtyje esantys natūralūs komponentai neerzina net ir probleminės odos.

Mineralinė pudra su SPF apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio

Dauguma mineralinės kosmetikos gamintojų siūlo itin funkcionalią priemonę – mineralinę pudrą su SPF. Dar vienas šios mineralinės pudros privalumų yra tas, jog ši pudra ne tik tobulai maskuoja odos nelygumus, tačiau taip pat padeda apsaugoti odą nuo žalingų saulės spindulių poveikio.

Mineralinė pudra su SPF yra viena natūraliausių priemonių su apsaugos nuo saulės faktoriumi. Mineralinėje pudroje su SPF, šalia dažomųjų pigmentų, galima rasti natūralų cinko oksidą ir titano dioksidą, kurie efektyviai apsaugo odą nuo žalingų spindulių poveikio. Svarbu tai, kad šie natūralūs apsauginiai mineraliniai filtrai nekemša porų ir nedirgina jautrios odos.


 

Mineralinė kosmetinė pudra tinkama net ir jautriausiai odai

Mineralinė kosmetinė pudra pagaminta iš natūralių medžiagų, todėl yra saugesnės sudėties nei įprastinė. Šioje kosmetinėje pudroje taip pat gausu naudingųjų medžiagų odai. Natūralius, gamtoje atrandamus mineralinės pudros elementus (pvz., geležies oksidus ir kt.) oda puikiai toleruoja. Jie nedirgina jautrios, probleminės odos, todėl mineralinė pudra puikiai tinkama toms moterims, kurias kamuoja odos raudonis ar įvairūs uždegimai.

Mineralinė kosmetinė pudra, priešingai nei sintetinė pudra, savo sudėtyje neturi jokių toksiškų priedų, silikonų, sintetinių dažiklių ar kvapiklių, kurie gali pakenkti odai. Mineralinė kosmetinė pudra praturtinta natūraliomis medžiagomis: pvz.: baltuoju gintaru.

Mineralinė pudra – natūrali kosmetikos priemonė, gražinanti, puoselėjanti ir, svarbiausia, –tausojanti veido odą. Jei šiuo metu ieškote mineralinės pudros, tačiau nežinote, kokią geriausią pasirinkti, kreipkitės į natūralios lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“ specialistus. Ilgametę patirtį sukaupusi kosmetikos priemonių ekspertų komanda atsakys į rūpimus klausimus bei padės išsirinkti Jūsų veido odai geriausiai tinkančią mineralinę pudrą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite