Angle down Atgal

Miesto centre vairuotojus pasitinka smegduobė

Kauniečiai įspėja V. Putvinskio gatve vyksiančius vairuotojus – vidury kelio atsivėrė smegduobė.

Apie tai, kad V. Putvinskio gatvėje, ties 48-uoju numeriu pažymėtu pastatu, netrukus gali atsirasti smegduobė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė dar antradienio vakarą.

„V. Putvinskio g. ties 48 namu. Bus greitu metu didelė skylė“, – informavo kauniečiai.

Išaušus trečiadienio rytui, minėtoje vietoje jau žiojėjo skylė. „V. Putvinskio g., ties 48 namu, vidury gatvės atsivėrė smegduobe, atsargiai“, – pranešė miestiečiai.

Visgi internautai negaili aštrių žodžių, mat smegduobė minėtoje vietoje atsiranda ne pirmą kartą, o nuotraukose matyti, kad prie suaižėjusios asfalto ranką kelininkai jau buvo pridėję.

„Koks siurprizas… Kokį 10 kartą tą pačią smegduobe taisys“, – komentavo kauniečiai. Tiesa, miestiečiai atkreipia dėmesį, kad dar viena smegduobė gali atsiverti ir Maironio gatvėje, ties 19 numeriu pažymėtu pastatu.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su „Kauno vandenų“ atstovu Andriumi Nenėnu, jo teigimu, aiškinamasi, dėl kokių priežasčių smegduobė galėjo atsirasti viduryje kelio. Gavę papildomos informacijos, publikaciją papildysime.

Primename, kad kiek didesnė smegduobė kovo pabaigoje buvo atsivėrusi ir Šančiuose, tąkart prireikė laikinai apriboti transporto priemonių eismą Skuodo gatve.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite