Angle down Atgal

Mezoterapijos stebuklas – veidui ir plaukams

Natūralu, kad daugelis žmonių nori atrodyti puikiai. Toks poreikis yra visiškai suprantamas. Tik dažniausiai keista, kad apsiribojama tik noru, nes galimybės yra labai plačios, tad reikia imtis metodų, kurie padės atrodyti taip, kaip visada norėjosi.

Viena tokių unikalių procedūrų yra mezoterapija veidui bei plaukams, kurie padeda gražiau atrodyti, o dėl to dažniausiai žmogus kur kas geriau jaučiasi. Tai yra invazinė procedūra, kurios metu yra naudojami veikliųjų preparatų mišiniai. Jie yra švirkščiami į problemines vietas ir taip oda tampa gražesnė arba plaukai auga kur kas greičiau.

Mezoterapija veidui

Natūralu, kad bėgant metams veidas vis labiau praranda savo spindesį. Jis atrodo pavargęs, oda dažniausiai tampa labai sausa, tad reikia imtis metodų, kurie gali padėti veido odai vėl suteikti daugiau žvilgesio.

Viena geriausių alternatyvų yra mezoterapiniai kokteiliai veidui, kadangi ji padeda maksimaliai atkurti drėgmę veido odai, o tuo pačiu ji tampa kur kas gražesnė, elastingesnė ir atrodo jaunatviškiau. Ji labai dažnai naudojama kaip priemonė kovoje su senėjimu, tačiau tinka ir tiems, kurie dar neturi raukšlių.

Mezoterapija plaukams

Visgi, retas žino, kad mezoterapija puikiai tinka ir plaukams, jų būklei pagerinti. Preparate esantys vitaminai skatina plaukų augimą ir tuo pačiu padeda juos išlaikyti kur kas gražesnius, suteikia drėgmės, kurios reikia, kad plaukas nelūžtų. Ši procedūra plaukams labai dažnai taikoma ir siūloma tokiu atveju, kai jie labai slenka. Žinoma, tokiu atveju geriausia derinti kompleksinį gydymo metodą, kuris apima ne tik mezoterapiją, tačiau ir kitas geros kokybės priemones bei masažus. Ir tuo pačiu būtinas reguliarumas, kuris padės pasiekti ilgalaikį rezultatą.

Problemos, kurias galima išspręsti

Mezoterapija padeda susitvarkyti su šiomis kūno problemomis:

 • Kai kūno oda yra labai sausa.

 • Kai norisi sulėtinti senėjimo procesus.

 • Kai oda yra papilkėjusi.

 • Kai yra daug raukšlių.

 • Tokiu atveju, kai ant odos yra padidėjusi pigmentacija.

 • Kai kankina tamsūs paakiai.

 • Kai oda yra labai riebi.

 • Kai oda yra porėta.

 • Esant randams.

 • Kai plaukai labai slenka.

 • Ir t.t.

Procedūros eiga

Svarbiausia, kad ši procedūra trunka iki pusės valandos, tad viskas - labai greita ir paprasta. Nejusite jokio skausmo, kuris Jums gali sukelti diskomfortą. Po procedūros toje vietoje gali atsirasti maža mėlynę, tai yra natūralu.

Taip pat kai kurie jaučia labai nežymų skausmą. Tai irgi yra įprasta. Dažniausiai pirmiausia siūlomos penkios procedūros, o paskui reikia jas atlikti reguliariai kas kažkiek laiko pagal specialisto pateiktas rekomendacijas.

Atrodyti puikiai šiais laikais yra gana paprasta ir tam nereikia nei daug laiko. nei investicijų. Svarbiausia yra rinktis pažangiausius metodus, kurie užtikrins ir ilgalaikį rezultatą. Tokį, kurio vertas kiekvienas ir tokį, kuris tikrai daro stebuklus. O jūs esate jų verti.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite