Angle down Atgal

Metelių regioniniame parke – rekordinio dydžio pėsčiųjų žygis

Lazdijų apylinkių keliais ką tik praūžė respublikinės „Gravel Fest Rally – Lazdijai 2022“ varžybos. O šiandien rajonas – jau kito respublikinio renginio vieta. Tradiciniam pėsčiųjų žygiui Lazdijų rajoną, Metelių regioninį parką pasirinko Lietuvos policija. Kaip informavo renginio registratoriai, į Lazdijus šiandien suvažiavo visos Lietuvos policijos komisariatų atstovai – apie 700 žmonių su šeimomis, net ir su savo keturkojais augintiniais.

„Pastaruoju metu su policijos pareigūnais dažnai bendradarbiavome. Tiek atremiant nelegalių migrantų antplūdį Kapčiamiestyje, tiek sutinkant karo pabėgėlius iš Ukrainos ir sprendžiant jų problemas jautėme stiprų palaikantį policijos pareigūnų petį. Tačiau šiandien svarbiausia – kad gerai praleistumėte laiką nuostabaus grožio mūsų krašte, prie Dzūkų jūros – Dusios, kad pasisemtumėte įspūdžių ir vasarą dar ne karą pas mus sugrįžtumėte su savo šeimomis ir bičiuliais“, – kalbėjo rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, ypatingai šiltus linkėjimus šia proga pasiuntusi Lazdijų policijos komisariato darbuotojams.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius, sveikindamas Lazdijų krašte susirinkusius policijos pareigūnus, sakė, kad Lazdijai tradiciniam Lietuvos policijos pėsčiųjų žygiui šįkart pasirinkti ne atsitiktinai. Miestas neseniai atšventė savo gimtadienį, todėl yra proga detaliau susipažinti ne tik su šio krašto gamta, bet ir su istorija. Savivaldybės merei Ausmai Miškinienė ta proga jis perdavė simbolinę dovaną.

Apdovanojimų susilaukė ir du Lazdijų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai – Skirmantas Draskinis ir Tomas Burba, balandžio 29-osios naktį iš degančio kaimo Mikniškių kaime  išgelbėję senolę.  S. Tamulevičius jiems įteikė oficialius apdovanojimus.

Policijos žygeivius taip pat sveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Alytaus policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius.

Du maršrutus – 11 ir 18 kilometrų ilgio – žygio dalyviams pristatęs Metelių regioninio parko administratorius Artūras Pečkys linkėjo kelionės metu susipažinti su įspūdinga Metelių regioninio parko gamta, ja grožėtis bei pamilti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite