Angle down Atgal

Metas maudynėms: savaitgalį vandens telkiniai gali įšilti iki 26 laipsnių

Štai jau ir įpusėjo birželis. Sinoptikai žada itin karštus orus ateinantį savaitgalį, tad vandens telkiniai bus tikrais traukos centrais.

Šiuo metu vandens temperatūra Baltijos jūroje yra 16–19 laipsnių, upėse siekia 16–20 °C, o ežerai įšilę iki 19–22 laipsnių šilumos.

Vandens temperatūra toliau kils, savaitgalį seklesniuose ežeruose vanduo bus sušilęs iki 23–26, o gilesniuose – iki 20–25 laipsnių šilumos.

Svarbu priminti, kad saugiausia maudytis vandens telkiniuose, kurie yra prižiūrimi gelbėtojų ir kai yra žinomas maudyklos gylis. Nerizikuokite ir nepervertinkite savo gebėjimų vandenyje. Taip pat, nepamirškite, jog prasidėju šiltojo sezono vandens telkinių nuosekiui bei dideliam maudyklų lankomumui padidėja vandens užterštumas.

Visiems linkime smagių ir saugių vandens pramogų! 

Taip pat labai dėkojame regioniams bei nacionaliniams parkams, kad padeda mums pamatuodami vandens telkinių temperatūrą ir taip suteikia visuomenei labai svarbią ir šiuo metu itin aktualią informaciją.

Parengė: LHMT PPS vyriausioji specialistė Janina Brastovickytė–Stankevič ir KTBS vyriausiasis specialistas Gytis Valaika

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite