Angle down Atgal

Meškuičiuose surengta tradicinė seniūnijos šeimų pagerbimo šventė

Gegužės 15-ąją, minint Tarptautinę šeimos dieną, Meškuičiuose surengta tradicinė seniūnijos šeimų pagerbimo šventė, kurios metu buvo nominuota šeima ambasadorė – darni ir gausi Jurgitos ir Dangio Juozapo Siliūnų šeima.

Iškilmės vyko Meškuičių Šv. vyskupo Stanislovo bažnyčioje, kur Meškuičių parapijos klebonas Vytautas Ripinskis  aukojo šv. Mišias už seniūnijos ir visos Lietuvos šeimas.

Šv. Mišių pabaigoje prie altoriaus buvo pakviesta darni ir gausi Jurgitos ir Dangio Juozapo Siliūnų šeima. Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė pagarsino, jog šiemet renkama jau devintoji Meškuičių seniūnijos šeima ambasadorė ir ja tapo Jurgitos ir Dangio Juozapo Siliūnų šeima.

Prieš šešerius metus ši šeima atvyko gyventi į Meškuičių seniūnijos Daunorų kaimą. Nuo pat pradžių dėmesį patraukė Jurgitos ir Dangio Juozapo aktyvumas. Jurgita giedojo Meškuičių parapijos bažnyčios chore, idėjų ir pasiūlymų visada sulaukia Naisių mokykla, bendruomenė. Labiausiai seniūnijos žmones džiugina, kad užauginę savo vaikus šeima nuolat augina globotinius. Per pastaruosius ketverius metus Siliūnų šeimoje meile, laime, nuoširdumu džiaugėsi 16 vaikų, nuo kūdikių iki mokyklinio amžiaus jaunuolių. Dešimt vaikų Siliūnai jau išleido į gyvenimą, dar šeši, vienas iš kurių turi sunkią negalią, gyvena šeimoje. Šeimos darbo ir švenčių dienos taip suplanuotos, kad tik spėk suktis: darbas, pamokos, būreliai, masažai, užsiėmimai, poilsis ir dar daugybė veiklų, kurias daro visa šeima.

Siliūnų šeimą palaimino Meškuičių parapijos klebonas Vytautas Ripinskis. Šeimą ambasadorei įteikta Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojo, pavaduojančio merą, Česlovo Greičiaus padėka Siliūnų šeimai už prasmingą gyvenimą rūpinantis kitais. Šeimą ambasadorę pasveikino Seimo nariai Rima Baškienė ir Liudas Jonaitis. Seniūnijos šeimų ambasadore tapusią Siliūnų šeimą pasveikino ir tradicinį šeimos aukurėlį įteikė ankstesnių metų šeima ambasadorė – Vytauto ir Rimutės Zelbų šeima.

„Šios gražios Tarptautinės šeimų dienos proga, norisi palinkėti visoms šeimoms kantrybės, supratimo, meilės, tarpusavio atjautos ir sveikatos, kad jos užtektų auginant naująją kartą“, – kalbėjo šeimos ambasadorės mama Jurgita Siliūnienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite