Angle down Atgal

Meras tęsia susitikimus su rajono ūkininkais

Sausio 18 d. Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika ir Molėtų rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė Sigita Jucevičiūtė Inturkės, Joniškio ir Dubingių seniūnijų Andrašiūnų, Bambinų, Keršėniškės kaimuose, Orališkių viensėdyje bei Dubingių miestelyje lankėsi ūkininkų Rimos ir Valdo Liubertų, Pauliaus Gagio, Linos ir Arūno Jančiūrų, Rasos ir Vytauto Cijūnaičių, Janinos ir Henriko Palaimų ūkiuose, kurie specializuojasi pienininkystėje, augina mėsinius galvijus, vištas, o vienas iš ūkių – gėles.

Ūkininkai aprodė savo ūkius, techniką, papasakojo apie projektus, kuriuose dalyvauja, kasdienius darbus, ateities sumanymus. Kalbėta ir apie gyvenimo būdą kaime, nenormuotą darbo laiką ir problemas, su kuriomis susiduria šie energingi ūkininkai: žemos pieno supirkimo kainos, neaiškumai dėl pievų atkūrimo tvarkos, žalos pridaro gyvulius puldinėjantys vilkai, sunku pasisamdyti darbininkų, nes mažėja norinčių dirbti kaime. Pasigendama išsamesnės informacijos iš respublikinių institucijų apie ūkininkavimo sąlygų, paramos, rengiamų teisės aktų pasikeitimus.

Diskutuota apie galimybes kooperuotis, perdirbant ir realizuojant žemės ūkio produktus, kviesta ūkininkus jungtis į Molėtų rajono ūkininkų sąjungą bei dalyvauti jos veikloje, taip pat aptarta kaimo kelių būklė, jų priežiūra ir tvarkymas, kiti klausimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite