Angle down Atgal

Meras aplankė cukraus gamintojus

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis apsilankė AB „Nordic Sugar Kėdainiai“.

Pokalbyje su įmonės generaline direktore Egle Adomavičiene, direktoriumi Arvydu Pretkeliu ir žemės ūkio direktoriumi Sauliumi Mozeriu rajono vadovas išgirdo naujienas apie tik ką pasibaigusį runkelių perdirbimo sezoną. Pasirodo, pernykštis derlius buvo vienas mažiausių per pastaruosius 20 metų, tad cukraus gamybos sezonas truko porą savaičių trumpiau, negu buvo planuota.

Be gamybinių ypatumų, V. Tamulis domėjosi, kiek darbuotojų dirba įmonėje, kaip šįkart sekėsi gaminti cukrų. Žinoma, daug kalbėta apie aplinkosaugos klausimus. Meras klausė, kaip valdoma kvapų situacija, kiek lieka atliekų gamybiniame procese. „Nordic Sugar Kėdainiai“ vadovų teigimu, šiuo metu aplinkosaugai skiriamas itin didelis dėmesys – perimama skandinaviška patirtis. Bendrovė, siekdama išvengti nemalonių kvapų sklaidos, imasi naujų metodų, kaip grąžinti į laukus kartu su runkeliais atkeliavusias žemes. Pasirodo, kad aktualiu aplinkosaugai klausimu tapo ir bebrų gyvenimas gamyklos prieigose – bebrai tvenkia upelius, taip kelia įvairias grėsmes.

Įmonės vadovai pasidžiaugė pastarųjų metų investicijomis, pasidalijo ateities planais.

Pasak cukraus gamintojų, jų kolektyvas daro viską, kad būtų draugiška Kėdainių kraštui bendruomenės dalimi. Juk vienija ne tik darbuotojus, bet ir ūkininkus, auginančius žaliavas, kitus verslo atstovus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite