Angle down Atgal

Meno mokyklos absolventų išleistuvės: nuoširdžios padėkos ir gražiausi linkėjimai talentingiems jaunuoliams

Lazdijų meno mokykla nedidelį būrį svečių šiandien sukvietė į absolventų išleistuvių šventę. Renginio metu skambėjo meno mokyklos mokinių atliekami kūriniai, meno mokyklos absolventams buvo įteiktos merės Ausmos Miškinienės padėkos, simbolinės dovanos bei mokyklos baigimo pažymėjimai.

„Jūsų mokyklos kolektyvui ir mokiniams šie metai buvo nenuspėjami ir labai permainingi. Džiaugiuosi, kad susitelkę įveikėte visas negandas, o aš šiandien džiaugiuosi būdama su Jumis – talentingais ir kūrybingais jaunuoliais, kurie savo talentu garsina ir tikiu, kad ateityje garsins savo gimtą kraštą. Neabejoju, kad ateityje Jūsų laukia daugybė iššūkių ir laimėjimų, o dabar linkiu pasidžiaugti nuotaikinga vasara“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė, padėkojusi ir dabar meno mokyklos vadovės pareigas einančiai Dianai Tulabienei.

Už labai gerus mokymosi rezultatus, aktyvią koncertinę veiklą, tarptautinius ir respublikinius laimėjimus bei savo mokyklos ir Lazdijų rajono garsinimą merės padėkomis apdovanoti 6 meno mokyklos mokiniai: Benas Štukauskas, Lukas Černiauskas, Gustė Stankevičiūtė, Viltė Tulabaitė, Samanta Plytnykaitė, Meda Kmieliauskaitė. Renginys prasidėjo tylos minute, skirta pagerbti buvusią meno mokyklos vadovę Renatą Mockevičienę, kuri paliko gilų pėdsaką kolegų, mokinių ir visų ją pažinojusių širdyse. Po oficialios dalies, Lazdijų kultūros kiemelyje artimieji sveikino meno mokyklos absolventus ir džiaugėsi jų pasiekimais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite