Angle down Atgal

Meno degustacija Rūdiškių bibliotekoje

„Menas – pats žavingiausias, pats griežčiausias, pats džiugiausias ir geriausias simbolis amžino, nepavaldaus protui žmogaus veržimosi į gėrį, tiesą, tobulybę“, – taip yra pasakęs vienas žymiausių XXo amžiaus pusės literatūros kūrėjų Tomas Manas.

Rugpjūčio 26 d. Rūdiškių miesto bibliotekoje įvyko tęstinio projekto/ meno degustacijų ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ II renginys. Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Irena Jocienė pristatė projektą. Kas yra meno degustacija? Tai dešimt autorių ir 40 jų darbų, demonstruojamų su muzika ir poezija. Degustacija unikali tuo, kad šis menas yra daugialypis.

Vakaro metu, šiltoje ir jaukioje aplinkoje, meno degustacijos išradėja „AP galerija“ galerininkė Vilma Jankienė pristatė dešimties šiuolaikinių menininkų darbus, viso pristatyta net 40 tapybos, grafikos, akvarelės menininkų kūrinių. Bibliotekos lankytojai galėjo degustuoti ne tik įvairius darbus, bet ir jų atlikimo techniką. Galerininkė papasakojo apie dailininkų stilių, jiems būdingus kūrybos ir atlikimo bruožus. Buvo pristatyta Natalijos Janekinos, Eglės Kuckaitės, Nijolės Šaltenytės, Rimo Bičiūno, Justės Kuliešaitės, Mykolės Ganusauskaitės, Rebekos Bruder, Rimos Leipuvienės ir Giedrės Purlytės kūrybiniai darbai. Tarp darbų degustavimo skambėjo puikiai atliekami kraštiečio rūdiškiečio Viliaus Streckio (saksofonas) ir Lino Karaliūno (klavišiniai) džiazo kūriniai, o juos papildė rūdiškiečio literato Rimgaudo Šimonio poezija, kurią skaitė Rūdiškių miesto bibliotekos darbuotojos.

Dėkojame už jaukų ir kūrybingą laiką praleistą drauge.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė. Partneriai: VšĮ Trakų kultūros rūmai, Rūdiškių kultūros centras, VšĮ Lentvario kultūros rūmai.

Laima Franckevičienė

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo vedėja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite