Angle down Atgal

Menininkas nematomą skulptūrą pardavė už 15 tūkstančių eurų

Meno kūriniu gali tapti bet kas. Meno galerijose eksponuojamos tuščios drobės, internete parduodami elektroniai NFT kūriniai, kurie egzistuoja tik internetinėje erdvėje. Štai italų skulptorius Salvatore'as Garau sukūrė fizinės formos neturinčią skulptūrą iš oro ir dvasios. Be to, skulptūrą sėkimgai perdavė už keliolika tūkstančių eurų.
 

S. Garau skulptūra „Aš esu“ už 15 tūkst. eurų parduota privačiam pirkėjui. 

67 metų iš Sardinijos salos kilęs ir gerai dėl savo abstrakčios kūrybos žinomas skulptorius savo kūrinius yra demonstravęs Europos muziejuose ir prestižinėje Venecijos meno parodoje.

Nematomos skulptūros autorius tikina, kad jo kūrinys yra toks pats realus, kaip ir tie, kuriuos galime pamatyti ir paliesti.

„Tai vakuumas – energijos pilna erdvė. Net ir ištuštinus tą erdvę ir joje nieko nepalikus, pagal  Heisenbergo neapibrėžtumo principą, tas likęs niekas vis tiek turės svorį“, – aiškina S. Garau.

Nematoma skulptūra atspindi žmonių nematomiems daiktams suteikiamą formą ir prasmę.

Skulptorius pirkėjui davė keletą patarimų, kaip eksponuoti meno kūrinį. Jis turi būti laikomas 150x150 centimetrų dydžio kvadrate privačioje tuščioje erdvėje. Skulptūrai nereikia specialaus apšvietimo, eksponavimas nepriklauso nuo oro sąlygų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite