Angle down Atgal

Menai mus vienija – VIKO MTF ir VšĮ „Mažoji guboja“ sinergija

Pasibaigus karantinui Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas socialinės atsakomybės ir darnios plėtros veiklas įprasmina praktikoje: plėtoja darnaus vystymosi ir socialinės atsakomybės idėjas, įgyvendinti įvairius projektus ir dalintis gerąja patirtimi.

Socialinės atskirties mažinimas – prioritetinis Vilniaus kolegijos socialinės atsakomybės ir darnios plėtros tikslas. Sėkminga socialinė integracija prasideda nuo neįgaliųjų, kaip lygiaverčių bendruomenės narių, priėmimo. Svarbus ne tik mokymosi sąlygų užtikrinimas, bet ir saviraiška, bendradarbiavimas, integracija į visuomenę, pagerėjusi gyvenimo kokybė.

VIKO Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyksiantis socialinių partnerių VšĮ „Mažoji guboja“ spektaklis „Ilgas kelias namo“ (rež. Povilas Krivickas) padės plėsti visuomenės supratimą apie neįgaliųjų gebėjimus, jų bendravimo ypatumus ir toleranciją. Spalio 13 d. 11 val. kviečiame visus į VšĮ „Mažoji guboja“ neįgaliųjų dienos centro pantomimos trupės spektaklį „Ilgas kelias namo“, kuris vyks Vilniaus kolegijoje Menų ir kūrybinių technologijų fakultete (Didlaukio g. 82, Vilnius). Po spektaklio vyks diskusija „Galiu/Negaliu. Reikia/Nereikia. Jei taip, tuomet kodėl ir kaip?“ Lektoriai: „Mažosios teatro akademijos“ režisierius Povilas Krivickas, aktorė Violeta Mičiulienė.

Birutė Žygaitienė, Inga Kepalienė, Vilniaus kolegija, Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite