Angle down Atgal

Medines terasas atnaujinti gali kiekvienas

Labai dažnas atvejis, kad kai kurie darbai iš pažiūros gali atrodyti sudėtingi, tad nėra stengiamasi į juos įsigilinti ir pasidomėti, kaip jie turėtų būti atliekami. Įvairiausi statybiniai ar namų atnaujinimo darbai gali tapti nemenku iššūkiu. Kuomet orai šiltėja, norima kuo daugiau laiko praleisti lauke, jaukioje aplinkoje. Dažniausiai vakarus leidžiame namuose, jaukiai įsikūrus terasoje. Tačiau jei ji nebėra pirmos jaunystės, labai dažnai joje būti net nesinori, o apie atnaujinimo darbus net baisu pagalvoti, nes jie atrodo neįmanomi. Tačiau net ir toks darbas gali būti nesudėtingas, tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime, kaip nesunkiai ir paprastai galima atnaujinti medines terasas.

Pirmieji paruošiamieji darbai

Tikriausiai kaip ir kiekvieną darbą protingiausia būtų atlikti nuo pačių pirmųjų paruošiamųjų darbų. Nors jie ir nėra patys įdomiausi, tačiau privalomi, kad medinė terasa atrodytų tvarkingai ir joje būtų malonu būti. Tad pirmiausia reikėtų patikrinti visus medvaržčius, jei reikia, juos privalu privežti, kas garantuoja ne tik grožį, tvarkingumą, bet ir saugumą. Pačios lentos turėtų laikytis tvirtai, nejudėti, jei reikia pakeisti kažkokias detales, būtinai tai reikia ir padaryti, o nenumoti ranka. Atlikus pirmuosius kosmetinius darbus, metas prieiti prie terasos valymo. Tam į pagalbą galima pasitelkti vandenį ir specialią chemiją, kuri skirta plauti medienai ir nuo jos nesunkiai pašalina visas nereikalingas daleles, jos nepažeidžiant. Valant labai svarbu atkreipti dėmesį į vietas prie varžtų, jei reikia naudokite smulkesnį šepetėlį ir būtinai pašalinkite visas nereikalingas medžiagas aplink jį.

Medienos impregnantai, alyvos ir dažai internetu – Dazai24.eu.

Darbas, kuris dažnai praleidžiamas

Medinių terasų atnaujinimas yra atsakingas darbas, norint pasiekti geriausius rezultatus, reikia atlikti tam tikrus darbus ir išlaikyti jų eiliškumą. Labai dažnai praleidžiamas darbas yra šlifavimas. Kuomet terasa yra tvarkingai išplauta verta pavaikščioti plikomis pėdomis ir pajusti visus nelygumus ar susidariusias aštresnes vietas, kurias svarbu pašlifuoti. Šio darbo neverta praleisti, nes ilgainiui vaikščioti joje nebus malonu ir atsiranda didesnė tikimybė susižeisti. Tad medines lentas reikėtų kruopščiai nušlifuoti ir vėl nuplauti susidariusias naujas dulkes.

Paskutinis, bet vienas iš svarbiausių darbų

Kuomet medinė terasa yra švariai nuplauta, nušlifuota, pats metas ją apsaugoti nuo išorinių veiksnių. Tam puikiai tinka alyva arba medienos impregnantas. Šios priemonės yra panašios tuo, kad neleidžia medienai sudrėkti, ko pasekoje neatsiranda pelėsis, mediena ne taip greitai susidėvi ir saugo ją nuo saulės spindulių. Pasirinkus kokybiškas ir tinkamas medžiagas, su jomis dirbti nebus sudėtinga, jos tepsis lengvai, nepalikdamos ruožų. Todėl medinių terasų atnaujinimas nebus sudėtingas ir jį galės pasidaryti beveik kiekvienas.

Medienos impregnantai, alyvos ir dažai internetu – Dazai24.eu.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite