Angle down Atgal

Mažuosius druskininkiečius kviečia stebėti spektaklius internete

Kai baigiantis rudeniui vis labiau savo kerus paskleidžia Tamsos karalienė, kai jai į pagalbą ateina Ponas Karantinas, kai ištuštėja Vijūnėlės parkas ir užsiveria Pramogų aikštės scena, Druskininkų kultūros centras ieško būdų pralinksminti savo jaunuosius žiūrovus. Ir randa!

Šįkart į svečius pasikvietėme Kauno lėlių teatrą. Tai tikra lėlių ir pasakų karalystė, kuri jau šešis dešimtmečius kviečia mažąjį žiūrovą leistis tiesos, grožio ir pažinimo keliu. Stebuklinguoju „Aladino žibintu“ prasidėjusios teatro istorijos metraštyje – solidus režisierių, dailininkų, aktorių, scenografų, kompozitorių sąrašas, daugiau nei 200 spektaklių pavadinimai, apie 2000 pagamintų lėlių, per 17 000 suvaidintų spektaklių, kuriuos matė daugiau kaip 2,7 mln. Žiūrovų, aplankta per 20 užsienio šalių.

Lėlių teatre kasmet mažiesiems žiūrovams suvaidinama apie 300 spektaklių: tai įvairių šalių pasakų inscenizacijos bei originalioji dramaturgija vaikams. Kai tik turėsite galimybę, būtinai su mažaisiais aplankykite čia įsikūrusį Valerijos ir Stasio Ratkevičių lėlių muziejų ─ jame sukaupta daugiau nei 900 vertingų eksponatų, menančių ilgą teatro kūrybinį kelią. Čia nuolat vyksta edukaciniai renginiai, šviečiamosios programos, rengiamos muziejaus fondų parodos.

Šiandien teatras atkeliauja į Jūsų namus! Teatro lėlės perduoda mylimiems žiūrovams šilčiausius linkėjimus ir laikino nesimatymo metu kviečia žiūrėti spektaklius virtualioje erdvėje. Malonių įspūdžių ir jaukaus pasibuvimo su pasaka!

Norėdami žiūrėti spektaklį, kairiuoju pelės klavišu paspauskite pasirinktą spektaklio pavadinimą ir leiskitės į nuotykius!

„Pūgos durys“, rež. Agnė Sunklodaitė, 2016 m.
„Noriu – negalima, reikia – nenoriu“, rež. Andrius Žiurauskas, 2016 m.
Baltas žvėriūkštis“,rež. Agnė Dilytė, 2016 m.
„Ąžuolo vaikas“, rež. Olegas Žiugžda, 2015 m.
Jūratė ir Kastytis“, rež. Olegas Žiugžda, 2008 m.
„Bruknelė“rež. Milda Brėdikytė, 1988 m.
„Gužučio muzikantai“, rež. Stasys Ratkevičius, 1987 m.
„Klounas ir Peliukas“, rež. Algimantas Stankevičius, 1982 m.
„Spindulėlis“ , rež. Stasys Ratkevičius 1971 m.
„Zuikių mokykla“, rež. Stasys Ratkevičius , 1968 m.

Druskininkų kultūros centras

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite