Angle down Atgal

Mažieji šiauliečiai sveikina Lietuvos futbolą šimtmečio proga

2022 m. gegužės 6 d. mažieji Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai nuo ankstaus ryto rinkosi Gytarių stadione, kur su nekantrumu laukė „Futboliuko festivalio“ atidarymo. Festivalio tikslas – suburti 100 ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių į festivalį, skirtą paminėti Lietuvos futbolo 100-metį. Suteikti vaikams ir jų tėveliams kuo daugiau teigiamų emocijų. Sudominti vaikus futbolo žaidimu ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Festivalio organizatoriai Lietuvos Masinio Futbolo Asociacija (MAFA) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), kurie ir subūrė mažuosius futboliuko gerbėjus skirtinguose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje ir Mažeikiuose.

Šiauliuose „Futboliuko festivalį“ atidarė Futbolo akademijos „Šiauliai“ direktorė Reda Mockienė ir Šiaulių Apskrities Futbolo Federacijos (ŠAFF) prezidentas Gintautas Mirauskas.

Festivalis prasidėjo nuotaikinga sėkmės talismano Tigriuko ir RIUKKPA pedagogių mankšta ir mažieji sportininkai buvo pakviesti į dešimt Gytarių stadione įrengtų žaidimo aikštelių, kuriose vaikus pasitiko Futbolo akademijos „Šiauliai“ treneriai ir žaidėjai. Vaikai ne tik išbandė estafetes, atliko mankštą su futbolo kamuoliais, pasitikrino savo techninius kamuolio varymo gebėjimus, bet ir žaidė futboliuko žaidimą.

Stadione netrūko džiugių akimirkų, vaikiško juoko bei geros nuotaikos. Vaikai palaikė vieni kitus padrąsinimo šūksniais, o sėkmės talismanas Tigriukas kartu su vaikais pelnė pirmuosius savo įvarčius!

Renginio pabaigoje buvo įspirti simboliniai 100 įvarčių, kurie skirti Lietuvos šimtmečio progai!

Visi festivalio dalyviai apdovanoti Lietuvos Masinio Futbolo Asociacijos įsteigtomis prisiminimo dovanėlėmis, bei Šiaulių Apskrities Futbolo Federacijos įsteigtais medaliais.

Už geras emocijas, įspūdingas renginio akimirkas dėkojame šio festivalio organizatoriams, bei Šiaulių sporto centrui „Dubysa“ už neužmirštamas akimirkas su sėkmės talismanu Tigriuku.

Tikimės, kad šis gražus renginys taps tradiciniu ir kasmet visus mažuosius šiauliečius, kartu su tėveliais sukvies į „Futboliuko festivalį“ išbandyti savo jėgas, pasidžiaugti savo ir kitų pasiektais rezultatais, aktyviai praleisti laisvalaikį bei susirasti naujų draugų.

Parengė Jolanta Pažarauskienė (RIUKKPA valdybos narė)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite