Angle down Atgal

Mariupolyje rusai numetė bombą ant ligoninės

Antradienį, balandžio 19 dieną, Mariupolyje rusų okupantai numetė galingą bombą ant ligoninės netoli metalurgijos „Azovostal“ gamyklos, po griuvėsiais liko apie 300 žmonių, tarp jų ir vaikai. Apie tai feisbuke paskelbė Ukrainos liaudies deputatas ir verslininkas Sergejus Taruta, rašo Ukrainos naujienų agentūra „Unian“. 

Rusai numetė galingą bombą ant ligoninės „Azovostal“ apylinkėse. Mano turimomis žiniomis po griuvėsiais yra apie 300 žmonių, tarp jų ir vaikai. Trūksta žodžių“, – rašė Taruta.

Vėliau Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuščenka sakė, kad šis rajonas tikrai buvo smarkiai bombarduojamas, tačiau žmonės ten nesislėpė.

Andriuščenka patvirtino, kad Mariupolis, įskaitant „Azovstal“ zoną, yra smarkiai bombarduojamas. Tačiau, anot jo, šiose apylinkėse jau seniai niekas nesislapsto, ypač anksčiau suniokotame ligoninės pastate.

Situacija Mariupolyje

Mariupolis buvo apgultas nuo kovo 1 dienos, rusai jį nuolat apšaudo, bandydami visiškai perimti miesto kontrolę.

Prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad vyksta derybos dėl pagalbos Ukrainos gynėjams Mariupolyje. Jis teigė, kad Ukrainos gynėjų sunaikinimas Mariupolyje gali padėti tašką taikos deryboms su Rusija.

Balandžio 17 dieną Generalinis štabas paskelbė, kad Rusijos kariuomenė ruošiasi karinio jūrų laivyno desanto operacijai Mariupolyje.

Pasak Mariupolio mero patarėjo Petro Andriuščenkos, Mariupolyje okupantai bombarduoja „Azovstal“, apšaudo artileriją ir tankus į kairiojo kranto rajono gyvenamąjį sektorių.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite