Angle down Atgal

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių protmūšis

Jau kelinti metai iš eilės spalio mėnesį Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje organizuojamas gamtos mylėtojų konkursas. Šiemet pamėgtas protmūšis „Stebuklingas Lietuvos gamtos pasaulis. Augalai “galėjo ir neįvykti dėl sudėtingos padėties, tačiau spalio 20 dieną visgi startavo nauja forma – nuotoliniu būdu.

Protmūšis, inicijuotas mokytojos Svetlanos Andriušienės, visų mokyklos pradinių klasių mokytojų kruopštaus pasiruošimo dėka vyko sklandžiai ir su smagiomis vaikų emocijomis.

Dalyvavo 7 komandos: iš Marijonų gimnazijos, Jono Totoraičio progimnazijos, Mokolų progimnazijos, Petro Armino progimnazijos, „Šaltinio“ progimnazijos, „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos.

Kiekvieną komandą sudarė šeši nariai, kurie pirmiausia pristatė namų darbą „Žemės menas“, sukurtą iš įvairių gamtos medžiagų. Paskui vyko viktorina su įdomiomis ir informatyviomis užduotimis, kūrybinė užduotis ir žodžių grandinėlė.

Visų komandų nariai kovojo dėl puikaus pagrindinio prizo, kuris atiteko Mokolų progimnazijos komandai „Girinukai“ (mokytoja Vilija Šermukšnienė). Antrąsias vietas pasidalijo „Šaltinio“ progimnazijos „Šermukšniukai“ (mokytoja Violeta Žmuidienė) ir „Ryto“ pagrindinės mokyklos „Giliukai“ (mokytoja Daiva Vilkienė). Visų komandų dalyviai galės pasidžiaugti padėkos raštais ir puikiais prisiminimais.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera – iškilus naujiems iššūkiams, atsiranda ir nauja patirtis.

Rūta ALABURDIENĖ

Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokytoja

Nuotraukos iš asmeninio albumo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite