Angle down Atgal

Marijampolės pučiamųjų orkestras švenčia 20-mečio jubiliejų

Šiemet sukanka 20 metų, kai Marijampolės kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras garsina miestą bei Lietuvą. Miesto šventės „Cukrinis festivalis 2021“ proga orkestras kartu su dainininku, tarptautinių dainų festivalių laureatu, solistu Merūnu dovanojo nuotaikingą šventinį koncertą „Muzika mano miestui“.

Skambėjo nuostabi orkestrinė muzika ir dainos, paliečiančios susirinkusių klausytojų širdis, o orkestras džiugino savo meistriškumu.

„Jūsų pučiamųjų orkestro profesionalūs pasirodymai ne tik praturtina savivaldybės kultūrinį gyvenimą, bet ir reprezentuoja mūsų miestą. Nuoširdžiai sveikinu kolektyvą 20 metų veiklos sukakties proga ir linkiu kūrybinės sėkmės, kad kolektyvas gyvuotų, tobulėtų, džiugintų savo žiūrovus įspūdinga orkestrine muzika ir garsintų Marijampolę“, – sveikino savivaldybės meras Povilas Isoda.

Orkestro 20-mečio jubiliejais proga Savivaldybės meras P. Isoda apdovanojo Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu Audrių Pučinską, pučiamųjų instrumentų orkestro vadovą, už kūrybiškumą ir iniciatyvą populiarinant pučiamųjų instrumentų orkestrų žanrą Marijampolėje.

Marijampolės kultūros centre pučiamųjų orkestras įkurtas 2001 metais. Jį įkūrė ir į 20-mečio jubiliejų atvedė jo vadovas Audrius Pučinskas. Nuo 2003 m. kartu su orkestru koncertuoja choreografinė grupė, vadovaujama Dainos Misiukevičienės.

Per 20 kūrybinio darbo metų kolektyvo nuolatinis darbas, entuziazmas buvo įvertinti įvairiausiais laimėjimas ir tai buvo paskata siekti tobulumo. 2016 m. XVI atvirame pučiamųjų orkestrų čempionate orkestras pelnę Grand Prix apdovanojimą, o orkestro dirigentas Audrius Pučinskas pripažintas geriausiu čempionato dirigentu. Be šio profesionalaus pučiamųjų orkestro neapsieina nė viena didesnė savivaldybės šventė, svarbiausius renginius papuošia orkestro muzikantų ir šokėjų koncertai, kolektyvas dalyvauja respublikinėse šventėse bei konkursuose ir džiugina klausytojus ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse.

Mero padėkos raštais orkestro veiklos 20-mečio proga už ilgametę kūrybinę ir koncertinę veiklą buvo apdovanoti Marijampolės kultūros centro pučiamųjų instrumentų kolektyvo nariai: Rolandas Botyrius (trimitininkas), Artūras Grinevičius (bosistas ir ilgametis orkestro seniūnas), Aldevinas Kiauda (trambonininkas), Petras Krukonis, (trimitininkui), Gintas Maurukas (althornininkas), Remigijus Stočkus (saksafonininkas), Danutė Žemaitienė (fleitininkei), Arūnas Žvinys (eufonininkas).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite