Angle down Atgal

Marijampolė atsinaujina: pasikeitė Draugystės gatvė, o Ryto pagrindinėje mokykloje bus įrengtas modernus aikštynas

Pastaruoju metu viena iš labiausiai dėmesio sulaukusių ir gyventojų aptarinėjamų – tvarkoma Draugystės gatvė. Orams atšilus čia yra tęsiami dar praėjusiais metais pradėti gatvės infrastruktūros tvarkymo darbai. Gyventojai jau gali vaikščioti atnaujintais šaligatviais, o rangovai žada, kad jau visai netrukus čia nuguls naujas asfalto sluoksnis, kuris vairuotojams suteiks daugiau patogumo. Darbai Draugystės gatvėje dar nebaigti ir intensyviai vyksta, kai tik orai leidžia. Jau sudėti borteliai, įrengtas naujas šaligatvis netoli išvažiavimo į Sporto gatvę. Taip pat įrengti paviršinių nuotekų tinklai, kurie surinks nuotekas nuo gatvės važiuojamosios dalies. Žinoma, nepamirštas ir apšvietimas – visoje Draugystės gatvėje sumontuoti nauji šviestuvai.

„Vairuotojų patogumui, važiuojamoji kelio dalis, išsukant iš Draugystės gatvės į Sporto bei Dariaus ir Girėno gatves, yra platinama iki trijų eismo juostų. Viena juosta bus skirta sukti į kairę pusę, kita – į dešinę. Tikimės, kad tai sumažins automobilių spūstis ir pagerins eismo sąlygas.“ – apie svarbius pokyčius kalba savivaldybės meras Povilas Isoda.

Taip pat planuojama įrengti pėsčiųjų saugumo saleles, kad pėstiesiems kirsti kelią būtų saugiau ir patogiau.

Naujam gyvenimui prisikels ir Marijampolės Ryto pagrindinės mokyklos stadionas. Jame planuojama įrengti du 1,22 m pločio bėgimo takus, keturis 1,22 m pločio 100 metrų bėgimo takus, kurie bus padengti gumos granulių danga. Planuojamas įrengti futbolo aikštynas bus užsėtas natūralia veja ir atitiks europinius standartus.

Žinoma, ne ką mažiau svarbi bus multifunkcinė aikštelė, kurioje bus galima žaisti krepšinį, tinklinį ar kvadratą. Danga taip pat bus patogi, sudaryta iš gumos granulių. Aikštelėje bus du sukomplektuoti krepšinio stovai, tinklinio stovai bei bus išbraižytos tinklinio ir krepšinio linijos, aikštelė taip pat atitiks europinius standartus kaip ir futbolo aikštynas. Šalia šios multifunkcinės aikštelės numatyta įrengti ir mažosios architektūros elementus – suoliukus bei šiukšliadėžes.

Visame mokyklos stadione sumontuotas naujas modernus apšvietimas, kad net ir esant prietemai būtų galima naudotis stadiono teikiamomis galimybėmis.

Savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugiasi, kad pagaliau pavyks įgyvendinti dar vieną gyventojams ir mokyklos bendruomenei duotą pažadą – įrengti naują ir modernų sporto aikštyną, kuriame galės vykti kokybiškos ir įdomios fizinio lavinimo pamokos, vykti krepšinio ar futbolo rungtynės. „Tikiuosi, kad tai paskatins mokinius ir gyventojus aktyviau užsiimti fizinio lavinimo veiklomis ir išbandyti kuo daugiau sporto šakų saugiame ir patogiai sutvarkytame stadione“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite