Angle down Atgal

Ma­ma ta­tui­ra­vo vieną iš sa­vo dvy­nių kūdi­kių

Dvy­nukų ma­ma, ku­riai pa­čiai ir šei­mos na­riams sun­kiai sekė­si at­skir­ti kūdi­kius, nu­sprendė vie­nam jų pa­da­ry­ti ne­di­delę ta­tui­ruotę. Jos poel­gis pri­bloškė anytą.

31 metų moteris susilaukė dvynukų Adamo ir Jacko po penkerių metų bandymų. Tiesa, vienas mažylis gimė turėdamas sveikatos sutrikimų, dėl kurių kartą per savaitę turi būti leidžiami vaistai. Kartą, kai mažylių mama buvo darbe, juos prižiūrėjusi anyta netyčia suleido injekciją ne tam berniukui.

„Mūsų vaikai identiški, mes su vyru juos kartais irgi painiojame. Klaidą pastebėjusi anyta iškart paskambino 911 ir išvežė vaikus į ligoninę, – pasakoja mama. – Kai nuvykau, abu vaikai jautėsi gerai, pavojaus Adamui nebuvo, nes tai lėto veikimo vaistai – blogiausiu atveju būtų sukėlę kelių dienų viduriavimą.“

Kad būtų išvengta tokių netyčinių klaidų, gydytojas mamai rekomendavo medicininę tatuiruotę – nedidelę strazdanėlę ant odos, mažą taškiuką. Jis po dvejų–trejų metų, vaikui augant, turėtų imti blankti.

Tai sužinojusi, anyta ėmė lieti nepasitenkinimą ir kaltinti mamą vaiko žalojimu, tačiau moteris įsitikinusi, kad taip elgtis buvo saugiau, nei rizikuoti, kad ateityje vaikai ir vėl būtų sumaišyti.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite