Angle down Atgal

M. Schumacherio šeima atskleidė, kaip jaučiasi lenktynininkas

Legendinis 52 metų lenktyninkas Michaelis Schumacheris viešumoje nebuvo matomas nuo pat lemtingo incidento 2013 metais, kuomet atostogaudamas jis patyrė sunkią galvos traumą. Itin retai su žiniasklaida kalbantys vyro artimieji atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimas ir kaip jaučiasi pats lenktynininkas.

Jau rugsėjo 15 d. „Netflix“ pristatys dokumentinį filmą apie M. Schumacherio karjerą, gyvenimą ir viską pakeitusią tragišką nelaimę. Jame filmuotis sutiko ir visi šeimos nariai, ir buvę kolegos, kurie lentyninkui negailėjo gražių žodžių.

Jo žmona Corrina ir atžalos Gina bei Mickas dalijosi niekuomet viešumoje neapkalbėtais ir nerodytais asmeniniais šeimos faktais.

„Žinot, jaučiu, kad jis yra ypatingas. Fiziškai galbūt jis silpnas, bet psichologiškai – labai stipri asmenybė. Sakyčiau, net per daug stipri. Jis kasdien man parodo, kad nežada pasiduoti, kad yra kovotojas“, - jautriai kalbėjo žmona.

Tėvo pėdomis pasekęs Mickas pridūrė, kad tėvas jam visuomet buvo autoritetas, niekas nepasikeitė ir po nelaimės.

„Kai žiūriu į jį, iki pat šios dienos suvokiu, kad noriu būti kaip jis. Visomis prasmėmis“, – kalbėjo sūnus.

Legendinis lenktynininkas galutinai karjerą baigė 2012 metais. 2013 metų gruodžio 29 d. jis su šeima atostogavo Prancūzijos Alpėse, kuomet slidinėdamas patyrė sunkią galvos traumą. Ilgą laiką buvo manoma, kad vyras neišgyvens. Kasmet pateikiama minimalios informacijos apie jo sveikatos būklę, tačiau viešumoje jis daugiau ir nebepasirodė.

Filmo kūrėjų ir šeimos tikslas, kad lenktynininko gerbėjai pamirštų faktą apie tragišką nelaimę, o prisimintų tik kaip puikų sportininką, ryžtingai siekiantį savo tikslų ir pristatytų jo šeimyniškąją pusę.

„Corina mums be galo padėjo. Ji pati išreiškė norą, kad filmas būtų kuo autentiškesnis, kad parodytų tikrąjį Michaelio veidą ir jo gyvenimą su visais nuopuoliais ir pakilimais, o ne cukrumi padengtą dirbtinę realybę.

Ji buvo pakankamai drąsi, nes leido mums išpildyti mūsų, kaip kūrėjų, norus. Ji – labai įkvepianti moteris ir mes tai be galo vertiname“, - kalbėjo viena filmo režisierių Vanessa Nocker.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite