Angle down Atgal

M. Podoliakas: bet kokia nuolaida Rusijai yra tik keleriems metams atidėtas karas

Jis pažymėjo, kad Ukrainai iš esmės svarbu išlaisvinti savo teritorijas ir išvaryti rusus.

Bet kokia nuolaida Rusijai šiandien yra ne kelias į taiką, o tik keleriems metams atidėtas karas. Apie tai socialiniame tinkle „Twitter“ parašė V. Zelenskio patarėjas Michailas Podoliakas.

„Jei esi už tūkstančio ar daugiau kilometrų nuo įvykio vietos, tau atrodo, kad tu viską supranti globaliai, ypač apie Rusiją. Ypač apie tai, kad šiai šaliai reikia mažų nuolaidų, kad būtų pasirašyta taikos sutartis. Rusijos Federacijos karas yra absoliučiai galingesnis karas per daug trumpesnį laikotarpį, tai yra atidėtas karas. Ukraina viską supranta kitaip“, – sakė M. Podoliakas.

Jis pažymėjo, kad Ukrainai iš esmės svarbu išlaisvinti savo teritorijas. „Todėl Ukrainos strategija yra visiškai aiški, ir mums nereikia siūlyti neįgyvendinamų planų, kaip išsaugoti Rusijos Federacijos fizionomiją. Ne, Ukraina pati spręs savo likimą“, – pridūrė M. Podoliakas.

Skelbiama, kad „The New York Times“ paskelbė straipsnį, kuriame redakcija užsiminė, kad Ukrainai greičiausiai teks daryti teritorines nuolaidas, kad sustabdytų karą. Straipsnyje rašoma, kad „jei konfliktas tikrai prives prie realių derybų, Ukrainos lyderiai turės priimti skausmingus teritorinius sprendimus, kurie pareikalaus bet kokio kompromiso“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite