Angle down Atgal

LRT PLIUS laida „Stop juosta“ modernizmo ieškos Druskininkuose

Birželio 1 dieną LRT PLIUS laida „Stop juosta“ pradeda modernizmo paieškas Druskininkuose ir kviečia visus miestiečius prisidėti prie laidos kūrimo proceso.

„Stop juosta“ – architektūrinis-istorinis TV projektas, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos konkurse „Pragiedruliai“ 2016 ir 2018 metais pripažintas kaip geriausia dokumentikos laida. „Stop juosta“ pasakoja apie tarpukario progreso sprogimą ir modernizmo fenomeną visoje Lietuvoje. Laidos maršrutų herojai – kraštotyrininkai, architektūros istorikai, istorikai ir amžininkai. „Stop juosta“ pasakoja apie modernizmo ženklus, iškilias asmenybes ir šių dienų miesto žmones su savo istorijomis ir muzikinėmis emocijomis.

Laidos „Stop juosta“ komanda naujojo sezono modernizmo paieškas pradės seniausiame ir didžiausiame Lietuvos kurorte – Druskininkuose. Su ekspertais – buvusiu Druskininkų miesto vyriausiuoju architektu prof. Algimantu Mačiuliu apžvelgs tarpukario ir sovietmečio modernizmo purvo gydyklas bei vilas, Ž. Lipšico, K. Dineikos asmenybes, o su istoriku doc. dr. Kastyčiu Antanaičiu ieškos lenkų laikmečio.

„Stop juosta“ kviečia druskininkiečius prisijungti prie kuriamo pasakojimo apie savo miestą. Prisidėti galima siunčiant savo asmenines-archyvines fotografijas iš tarpukario ir sovietmečio periodų, kuriomis pasidalinti galite laidos „Facebook“ paskyroje bei paštu: stopjuosta@gmail.com.

Įdomiausios nuotraukos ir pasakojimai atsidurs naujojo sezono laidoje bei LRT portale.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite