LSŠF nuotr.
Angle down Atgal

Lietuvos šokėjai – Europos taurės finale

Savaitgalį Prancūzijoje įvykusios Europos 10 šokių taurės varžybos buvo sėkmingos Kauno „Tvisto“ šokėjams Karoliui Burneikiui ir Dianai Epeykinai. Jie buvo vienintelis mūsų duetas, deleguotas į Europos taurės turnyrą, nes kiekviena valstybė turi teisė skirti po vieną šokėjų porą. 21 Europos valstybė į šalia Paryžiaus esantį Ponto Kombo miestą atsiuntė savo atstovus, o K. Burneikis ir D. Epeykina tarp šių sportininkų užėmė 5-ąją vietą.

10 šokių disciplinoje besivaržantys K. Burneikis ir D. Epeykina turnyro metu ant parketo žengė trisdešimt kartų, o geriausiai įvertinti jų programos šokiai buvo fokstrotas (trečioji vieta), lėtas valsas ir tango (ketvirtosios vietos).

Europos 10 šokių taurė atiteko Rusijos sportinių šokių ir akrobatinio rokenrolo federacijos šokėjams Germanui Pugačiovui ir Ariadnai Tišovai.

Tuo tarpu Drezdeno mieste Vokietijoje vyko Pasaulio jaunimo standartinių šokių čempionatas. Čia mūsų valstybei atstovavo šalies čempionai ir vicečempionai: Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė bei Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko.

Tarp 57 šokėjų porų iš 32 valstybių abi Lietuvos poros pademonstravo labai aukštus rezultatus. A. Meška ir A. Rutkauskaitė, atstovaujantys dviems Kauno klubams – Editos Daniūtės šokių studijai ir „Sūkuriui“ – pateko į pasaulio čempionato pusfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 8-ąją vietą. J. Gedgaudas ir V. Petrenko iš Kauno „Sūkurio“ šoko čempionato ketvirtfinalyje ir galutinėje įskaitoje su Danijos šokėjais pasidalino 16–17-ąją vietas.

Pasaulio jaunimo standartinių šokių čempionais tapo iš Rusijos atvykę Jaroslavas Kiseliovas ir Sofija Filipčiuk, sidabrą laimėjo rumunai Teodoras Butnaru ir Denisa Bidica, o bronzą – Estijos šokėjai Aleksejus Besonovas ir Sara Barjabin.

Tiek Prancūzijoje, tiek Vokietijoje vyko ir pasaulio reitingo varžybos.

Prancūzijoje suaugusiųjų standartinių šokių grupėje bronzos medalius iškovojo Simas Seikauskas ir Liucija Norušaitė, atstovaujantys Kauno „Sūkuriui“ ir Panevėžio „Rumbai“. Tarp 30 porų duetas į priekį praleido tik Rumunijos ir Lenkijos šokėjus.

Sportas.info

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite