Angle down Atgal

Lietuvos rinkoje – šaldytuvai, užperkantys produktus. „Splius“ pasirašė sutartį su gamintojais

„Splius" pasirašė sutartį su didžiaisiais buitinės technikos gamintojais ir nuo šiol „Splius" klientai pirmieji galės įsigyti išmanųjį šaldytuvą su akcija „Verta". 

Modernūs šaldytuvai yra pritaikomi šiuolaikiniams žmonėms – jie suteikia nuotolinio valdymo galimybę naudojant išmanųjį telefoną, o į šaldytuvą pajungiamas „Splius" internetas.

Apsipirkimas internetu, atliekant užsakymus kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu, nebėra naujiena, o štai naujausias sprendimas  leis jums  suprogramuoti mėgstamų šeimos produktų krepšelį, kurį nuolat pildys pasirinktas prekybos centras.

„Šiuo metu, kooperuojamės kartu su maisto produktų tiekėjais, tam, kad taip apsipirkti galėtų moderniausių šaldytuvų savininkai ir jiems būtų prieinamas kuo platesnis asortimentas", - sako „Splius" generalinis direktorius Arymantas Klapatauskas. - Jau suderinome, jog ant naujausių modelių durelių bus įmontuoti ekranai, kurie galės transliuoti televiziją mūsų klientams, įtaisyti garsiakalbiai leis klausytis muzikos ir net integruotuose ekranuose žymėti šeimos narių darbų kalendorių, svarbiausius įvykius, dalintis nuotraukomis ir priminimais, naršyti internete".

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite