Angle down Atgal

Lietuvos policija pakeliui į Lenkiją sulaikė keturis neteisėtus migrantus

Pasienyje su Lenkija ketvirtadienį sulaikyti keturi neteisėti migrantai, pranešė Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Keturi tamsaus gymio asmenys sulaikyti Kalvarijos savivaldybėje Salaperaugio kaimo ribose pareigūnams stebint iš Lietuvos išvykstančių automobilių srautą.

Apie 14 val. 37 min. patikrinti sustabdytas iš Lietuvos išvykstantis automobilis „Toyota“, jį vairavo 1977 metais gimęs Nigerijos pilietis.

Automobiliu kaip keleiviai vyko keturi tamsaus gymio asmenys, jie į pareigūnų pateiktus klausimus neatsakinėjo ir nepateikė jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Vėliau šie asmenys prisistatė kaip Kamerūno piliečiai ir nurodė esantys nepilnamečiai – gimę 2006 metais.

Apie minėtus asmenis pranešta Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, jie atvyko į įvykio vietą ir išsivežė užsieniečius.

Nigerijos pilietis sulaikytas iki 48 val. ir patalpintas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę, o kiti laikinai patalpinti Kalvarijos pasienio užkardoje.

Automobilis saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje. Dėl šio įvykio Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš viso šiemet pasienyje su Baltarusija iš viso sulaikyta per 1,9 tūkst. neteisėtų migrantų. Tai 23 kartus daugiau nei pernai.

Dėl neteisėtų migrantų antplūdžio Lietuva yra paskelbusi ekstremalią situaciją.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite