Angle down Atgal

Lietuvos krepšinio teisėjų laukia darbinga vasara

Krepšinio sezonui artėjant į pabaigą, apie vasaros atostogas galvoja dauguma krepšinio pasaulio atstovų, tačiau teisėjams sezonas kol kas pasibaigti neketina. Net šeši teisėjai ir du komisarai iš Lietuvos paskirti teisėjauti vasarą vyksiančiuose vasaros jaunimo Europos ir pasaulio čempionatuose.

Tomas Jasevičius keliaus į Vengriją ir Portugaliją, kur teisėjaus Europos 18-mečių ir 20-mečių merginų A divizionų krepšinio čempionatuose.

Artūro Šukio laukia skrydžiai į Airiją, kurioje teisėjaus Europos merginų (iki 18 metų) B diviziono krepšinio čempionate, Graikiją, kurioje dirbs Europos 20-mečių vaikinų krepšinio čempionate ir Egiptą, kuriame vyks pasaulio jaunių (iki 19 metų) krepšinio čempionatas.

Gintaras Vitkauskas vyks į Slovakija, kuriame teisėjaus 18-mečių vaikinų A diviziono Europos krepšinio čempionatui, bei Izraelį, kuriame laukia 20-mečių merginų B diviziono Europos krepšinio čempionatas. G. Vitkausko laukia ir kelionė į Taivaną, kuriame jis teisėjaus vasaros studentų universiadoje.

Universiadoje prie G. Vitkausko prisijungs ir kitas teisėjas iš Lietuvos - Vilius Mačiulaitis. Be to, šią vasarą jo švilpukai aidės Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato A diviziono kovose Juodkalnijoje bei Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų C diviziono krepšinio čempionate.

Mindaugas Večerskis apsilankys Prancūzijoje bei Rumunijoje. Bružo mieste jo laukia Europos merginų (iki 16 metų) krepšinio čempionato A diviziono kovos, o Oradijos mieste M. Večerskis teisėjaus Europos vaikinų (iki 20 metų) krepšinio čempionato B diviziono rungtynėms.

Martynas Gudas sprendimus priiminės tiek 16-mečių vaikinų, tiek 16-mečių merginų Europos krepšinio čempionato B divizionuose, kurie vyks Bulgarijoje ir Makedonijoje. Galiausiai, M. Gudo laukia kelionė į Portugaliją, kurioje jis teisėjaus 20-mečių merginų Europos krepšinio čempionato A diviziono kovoms.

Darbinga vasara laukia ir komisarų iš Lietuvos. Lietuvos krepšinio federacijos teisėjų asociacijos (LKF TA) prezidentas Kęstutis Pilipauskas dirbs Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) instruktoriumi Europos 16-mečių vaikinų krepšinio čempionate Juodkalnijoje, o Algimantas Pavilonis dirbs vyr. komisaru Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų krepšinio čempionato B divizione Estijoje.

Be darbo jaunimo pirmenybėse šią vasarą liko tik Jurgis Laurinavičius. Taip nutiko todėl, kad vis dar tęsiasi FIBA ir Eurolygos karas. Jaunimo čempionatus organizuoja FIBA, o J. Laurinavičius sezono metu teisėjavo Eurolygos organizuojamose varžybose.

Taip pat vis dar nepaskirti teisėjai Europos vyrų krepšinio čempionatui. Bent vienas teisėjas iš Lietuvos ten irgi turėtų dirbti.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite