Angle down Atgal

„Lietuvos balsas. Vaikai“ pusfinalyje Ingos Jankauskaitės kūrinys privertė dalyvę prabilti apie patyčias

Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje prasidės didysis „Lietuvos balsas. Vaikai“ pusfinalis, kuriame penkiolika geriausių antrojo sezono dalyvių savo pasirodymais kovos už galimybę patekti į projekto superfinalą. Vos vienas žingsnis iki išsvajotos scenos ir vos viena daina, kuri nuspręs ar vaikai liks kovoti ne tik dėl geriausio balso šalyje titulo, bet ir dešimties tūkstančių eurų piniginio prizo.

Spalvingi pasirodymai, išskirtiniai dalyvių įvaizdžiai, sudėtingi kūriniai bei emocijos, kurių nebevaldys nei dalyviai, nei mokytojai – toks bus šio sekmadienio šou. Čia vaikai pasiruošę ištraukti ir stipriausius savo kozirius: aktorinį meistriškumą, choreografinius gebėjimus ir net kaskadinius triukus.

Tačiau pusfinalyje netruks ir jautrių momentų, o vaikai sugebės sujaudinti atvirais prisipažinimais scenoje. Viena tokių – Manto Jankavičiaus komandos dalyvė, talentinga dvylikametė Nikoleta.

Gavusi penktajame „Lietuvos balse“ gimusią Ingos Jankauskaitės dainą „Viena virš bedugnės“, mergaitė pripažins, jog suprasti kūrinį apie suaugusių žmonių santykius iš pat pradžių sekėsi sunkiai. Tačiau vėliau Nikoleta rado, kaip dainą pajausti per savo pačios išgyvenimus.

„Kai dainuoju apie bedugnę, man ta bedugnė yra tos visos problemos ir visi sunkumai, kuriuos reikėjo praeiti. O aš šoku viena ir nekreipiu dėmesio į tas problemas, man nesvarbu ką kiti pasakys. Labai daug susilaukiu visokių komentarų, kartais mokykloje girdžiu, kaip kiti sako, kad aš ne taip apsirengusi ar, kad išvis nemoku dainuoti ir niekada nieko nepasieksiu. Tai ta bedugnė man ir buvo visi šie komentarai...“, – visų nuostabai stovėdama ant scenos kalbės Nikoleta.

Tai išgirdusi projekto komanda liko pritrenkta, o scenoje stovėjęs Rolandas Mackevičius labai gerai žinojo, kokią žinutę perduoti visiems iš dalyvės besityčiojusiems vaikams: „Norėčiau dabar atkreipti mūsų visų „sumanių“ komentatorių dėmesį. Jūs žiūrit į mus dabar savo ekranuose? O mes šiandien čia, ant scenos. Sėkmės jums. Stenkitės, gal ir jums pasiseks. Patikėk manim, kai jie pamatys, ką tu padarei scenoje, sugrįžus į mokyklą jie patys tave pasitiks su aplodismentais.“

„Aš šiuos žmones pavadinčiau pavyduoliais. Tu esi talentinga ir taškas. Mane pakerėjo tavo nuoširdumas. Šitą dainą išpildyti jausmine prasme nėra lengva, nes ją atliko Inga. Tačiau tu ją perleidai per save ir tavęs buvo taip gera klausytis“, – gražių žodžių sužavėtas Nikoletos pasirodymu negailės Donatas Montvydas.

Kaip savo emociją sudėtingame kūrinyje perteiks dvylikametė mergaitė ir kokią žinutę apie patyčias prieš talentingus vaikus pusfinalyje perduos projekto mokytojai bei keturiolika kitų įspūdingų dalyvių pasirodymų ir netikėtų prisipažinimų – jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite