Angle down Atgal

„Lietuvos balsas“ išrinko nugalėtoją – šou laimėjo ir 15 tūkst. eurų pelnė J. Jaručio mokinė E. Cololo

Sekmadienio vakarą LNK televizijos eteryje įvyko didysis „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškėjo, kas tapo viso projekto nugalėtoju. Šou metu scenoje pasirodė ir kūrinius atliko dvylika finalininkų: Simona, Jokūbas, Edgars, Simonas, Evita, Elizaveta, Miglė, Elizabeth, Karolina, Katerina, Juozas ir Justina.

Karantino metu pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto dar praėjusią savaitę, tačiau šį vakarą visi dvylika finalininkų, projekto mokytojai ir kiti projekto gerbėjai šį šou savo automobiliuose tiesiogiai stebėjo didžiuliame ekrane ant „Ozo“ prekybos centro stogo. Čia tiesiogiai vyko ir keturių superfinalininkų ir nugalėtojo paskelbimas. Vakaro metu susirinkusieji transliaciją stebėti didžiuliame ekrane turėjo unikalią galimybę išvysti ir gyvus „Lietuvos balso“ žvaigždžių pasirodymus. Scenoje šou sukūrė pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtojas Matas bei penktojo „Lietuvos balso“ sezono žvaigždės Paulina ir KaYra.

Finalo metu žiūrovai balsavo dviem etapais. Pirmojo balsavimo metu iš viso buvo surinkta 20 299 balsai. Žiūrovai už finalininkus balsavo taip: 3933 – už Evitą, 3126 – už Simoną Jakubėnaitę, 2476 – už Jokūbą, 2408 – už Karoliną, 1953 – už Elizabeth, 1936 – už Miglę, 1929 – už Simoną, 934 – už Kateriną, 624 – už Juozą, 531 – už Justiną, 322 – už Edgarą, 127 – už Elizavetą.

Po pirmojo balsavimo etapo tiesiogiai ant „Ozo“ prekybos centro stogo Rolandas Mackevičius paskelbė keturis daugiausia žiūrovų balsų surinkusius superfinalininkus – Evitą, Simoną Jakubėnaitę, Jokūbą ir Karoliną. Už juos žiūrovų balsavimas buvo paskelbtas dar kartą ir visi balsai buvo skaičiuojami iš naujo. Žiūrovai turėjo vos kelias minutes nuspręsti, kas taps viso sezono nugalėtoju.

Po antro balsavimo etapo žiūrovai nusprendė – septintojo sezono nugalėtoju tapo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita Cololo. Už keturis superfinalininkus iš viso balsavo 4896 kartus. Evita surinko 2139 balsus, Simona – 1462 balsus, Jokūbas – 718 balsų, o Karolina – 577 balsus.

reklama

Nugalėtojo paskelbimas įvyko tiesiogiai ant „Ozo“ prekybos centro stogo. Jam atiteko LNK įsteigtas piniginis prizas – 15 tūkst. eurų ir sutartis su „ELITAZ Music“.

Evita neslėpė džiaugsmo: „Dar nejaučiu, kad laimėjau. Man tuoj turėtų ateiti tas jausmas. Balsai labai keitėsi viso finalo metu. Manau, kad didžiausią įtaką jiems padarė mano pasirodymas, kuris buvo paskutinis. Bet aš dabar nesuvokiu, kad laimėjau“, – scenoje kalbėjo Evita.

Nugalėtoja džiaugėsi ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus, vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius: „Viso projekto metu Evita stabiliai lyderiavo atsižvelgiant į žiūrovų simpatijas ir jai skiriamą dėmesį socialiniuose tinkluose. Jos pergalė nėra netikėta, tačiau labai pelnyta. Džiaugiuosi, kad tokia talentinga ir graži mergina reprezentuos „Lietuvos balsą“. Labai linkiu jai drąsos scenoje ir jau nekantriai laukiu susitikimo, kai aptarsime jos tolimesnius muzikinius planus su „ELITAZ Music“.

„Lietuvos balsas“, „Lietuvos balsas. Senjorai“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektai jau pradėjo dalyvių registraciją į naują sezoną. Projektai į LNK televizijos eterį sugrįš jau netrukus. Pildyti anketas galima www.lnk.lt.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite