Angle down Atgal

Lietuvoje – 7 nauji koronaviruso atvejai

Lietuvoje praėjusią parą, ketvirtadienį, dėl įtariamo koronaviruso ištyrus 5254 ėminius, nustatyti 7 nauji užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Bendras šiuo metu Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų skaičius siekia 1694. Iki šiol jau iš viso ištirta 326 294 (iš jų – 101418 iš mobilių punktų) ėminiai.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSC) penktadienio duomenimis, koronaviruso infekcijos sukelta liga mūsų šalyje šiuo metu serga 312 žmonių. Nuo jos mirė 71 žmogus, dar devyni užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių. Pasveiko 1302 žmonės.

Izoliacijoje šiuo metu yra 273 asmenys. Nuo birželio 1 d. registruoti 6 įvežtiniai atvejai.

Žmogus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami. Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Karantinas mūsų šalyje paskelbtas kovo 16-ąją ir pratęstas iki birželio 16 dienos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite