Angle down Atgal

Liepos 5-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 5-oji – Globėjų diena. Liepos penktoji, sekmadienis – 187-oji metų diena (paskutinė 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 179 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butgina, Butginas, Butginė, Butgintė, Butgintas, Filė, Filomena, Filomenas, Karolina, Mantmilas, Mantmilė;

rytoj: Dominyka (Domė), Ginvilė, Ginvilas, Mindas, Mindaugas, Mindaugė, Nerė, Nerutė, Nervilas, Nervilė, Nervyda, Nervydas, Nervydė, Ramutis;

poryt: Amanda, Amandas, Astas, Astė, Astijus, Eitautas, Estera, Klausas, Klausenė, Metodijus, Sangailas, Sangailė, Sangauda, Sangaudas, Skinija, Vilgailė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.50, leidžiasi 21.57. Dienos ilgumas – 17.07.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas“ (Demokritas).

**************

Astrologinė prognozė liepos 5-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Tikriausiai ne vien poilsis jums bus galvoje. Rūpės nebaigti darbai. Nebūkite kategoriški bendraudami, ypač su tėvais, globėjais. Nors su kažkokiais jų trūkumais ar reikalavimais susitaikyti niekaip negalite, ieškokite kompromiso.

JAUTIS. Šiandien galite būti pakviesti į kultūrinį renginį, pristatymą, į svečius, arba patiems teks ką nors organizuoti. Gali paskambinti ar atvykti žmogus, kuris jus itin domina.

DVYNIAI. Derėtų pasitelkti dvasios stiprybę ir psichologinę įžvalgą, nes gali tekti aiškintis santykius su svarbiu jums žmogumi arba iš jo reikalauti to, kas jums priklauso, bet nepavyksta susigrąžinti. Gali susidaryti situacija, verčianti išlaidauti.

VĖŽYS. Iš ryto nebūsite smagiai nusiteikę. Į galvą lįs rūpesčiai, neduos ramybės neatliktos pareigos arba santykiai su partneriu. Netingėkite paieškoti kelio į suartėjimą, jei to trokštate.

LIŪTAS. Imkitės užvilkintų darbų, jei nenorite sulaukti priekaištų. Nesakykite visko, ką galvojate, antrajai pusei ar mylimam žmogui, jei nesate tikri, kad tai sukels pageidaujamus padarinius. Pasirūpinkite savo išvaizda, pakoreguokite manieras.

MERGELĖ. Ši diena gali patikrinti jūsų jausmus bei toleranciją artimųjų, vaikų arba patinkančio asmens atžvilgiu. Turbūt teks kažko atsisakyti ar padaryti dėl kitų žmonių.

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite padėti artimiesiems, kaimynams ir nepriekaištaukite jiems, kad sugriovė kokius nors jūsų planus. Prisiminkite praeitį ir įvertinkite tai, ką patys esate iš jų patyrę. Puoselėkite šeimos židinį.

SKORPIONAS. Šiandien svarbu išgirsti tai, ką kalba artimos aplinkos žmonės, taip pat galvoti, ką sakote jiems. Žodžiai įpareigoja, žeidžia ir glosto. Verčiau tegul šiandien jie džiugina.

ŠAULYS. Gali kilti ūpas vaikščioti po prekyvietes, apsipirkinėti. Apdairiai rinkitės perkamus vertingus daiktus, dovanas, kad neliktumėte nusivylę savo pasirinkimu bei išlaidomis.

OŽIARAGIS. Su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo maloniau, nes kitaip neatsikratysite įtampos bei perduosite ją kitiems. Nepašykštėkite švelnių žodžių mylimam žmogui.

VANDENIS. Venkite triukšmo, šurmulio. Šiandien geriausiai jausitės atsiriboję nuo kompanijų, susibūrimų, ramioje aplinkoje. Nuotaiką kiek gadins priverstinės išlaidos.

ŽUVYS. Šiandien stenkitės būti su tais, kurie jumyse žadina gerus jausmus – meilę, draugiškumą. Bendravimas su senais bičiuliais turėtų padėti atgauti pusiausvyrą. Saugokite vaikus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite