Angle down Atgal

Liepos 30-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 30-oji – Tarptautinė draugystės diena. Sistemų administratoriaus diena.

Draugystės diena skirtingose šalyse švenčiama skirtingu metu. Tačiau Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja nusprendė paskelbti Tarptautine draugystės diena liepos 30 d. Šią dieną visos šalys skatinamos švęsti draugystės dieną, atsižvelgiant į savo vietos, nacionalinių ir regioninių bendruomenių kultūrą ir papročius, šviesti visuomenę, kad tikra draugystė nepriklauso nuo rasės, spalvos ar religijos.

Sistemų administratoriaus diena švenčiama kasmet paskutinį liepos penktadienį. Sistemos administratorius – tai asmuo, besirūpinantis įmonės vidiniu ir išoriniu tinklu.

Liepos trisdešimtoji, penktadienis – 211-oji metų diena (penktoji 30-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 154 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aldona, Aldonas, Judita, Norta, Nortas, Nortauta, Nortautas, Nortė, Nortilas, Radvilė;

rytoj: Elena, Ignacas, Ignacija, Ignacijus, Ignas, Ignė, Ignotas, Leta, Letas, Leticija, Sangina, Sanginas, Sangirda, Sangirdas, Sigitas, Vykintė;

poryt: Almeda, Artautas, Bartautė, Bertautas, Bertautė, Bervainas, Bervainė, Meilė, Viltė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.23, leidžiasi 21.27. Dienos ilgumas – 16.04.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tikroji draugystė teisinga ir narsi“ (F. Šileris).

***************

Astrologinė prognozė liepos 30-ajai, penktadieniui

AVINAS. Gana šauni diena, jei planus surikiavote taip, kad šiandien galite daryti, ką norite. Galite atkurti gerus santykius, jei tik pasistengsite suprasti kitus žmones, prisipažinti klydę ar pan.

JAUTIS. Jums stigs valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, o galbūt ir meniniai sugebėjimai. Galite pajusti sunkiai įveikiamą potraukį alkoholiui, kitiems svaigalams.

DVYNIAI. Šiandien būsite draugiški, komunikabilūs. Ir patys veršitės bendrauti, ir kitus trauksite lyg magnetas. Viskas klostysis puikiai, jeigu neprovokuosite ginčų ir nelįsite į skolas.

VĖŽYS. Kad ir koks būtų oras ir noras, šiandien teks surimtėti ir prisiimti atsakomybę už tam tikras veiklas ar pažadus. Jus nekaip emociškai veiks kitų žmonių pavydas ir dėl jo trykštantis nepalankumas.

LIŪTAS. Nusimato susitikimai su įžymybėmis, įtakingais veikėjais, užsieniečiais, svarbūs įvykiai ar renginiai. Jūsų populiarumą stipriai lems jūsų statusas, akiračio platumas.

MERGELĖ. Tikėtinos finansinės problemos, jeigu įsivėlėte į avantiūrą. Galbūt paaiškės, kad per daug sau leidote ir dabar kišenėse švilpauja vėjai. Teks sukti galvą, kaip suvaldyti situaciją. 

SVARSTYKLĖS. Regis, dalyvausite konkurse arba ieškosite realių galimybių susitikti su asmeniu, kurį prisimenate kaip patikimą draugą ar partnerį. Atvirumu, nuoširdumu galite daug laimėti.

SKORPIONAS. Ši diena neleis atitrūkti nuo pareigų, minčių apie darbą. Tačiau ji gana nepalanki sveikatai. Pasistenkite nepersidirbti, nevartokite svaigalų. Valdykite ir savo kandų liežuvį.

ŠAULYS. Šiandien pajusite, kaip kaupiasi energija ir atsigauna siela. Būkite laisvi, neverskite nei savęs, nei kitų daryti ką nors sunkaus ir nemalonaus. Daug dėmesio skirkite vaikams ir mylimam žmogui.

OŽIARAGIS. Ši diena tarsi įpareigos imtis namų ruošos, pasirūpinti vaišėms ar pan. Galbūt tikitės svečių. Regis, tokie rūpesčiai jus išvargins. Netransliuokite blogos nuotaikos aplinkiniams.

VANDENIS. Šiandien pasižymėsite aktyvumu. Regis, noriai priimsite pasiūlymus kur nors nuvykti, ką nors aplankyti, pamatyti, susitikti, dalyvauti renginyje ar piknike.

ŽUVYS. Nors turėtumėte mėgautis savaitgaliu, mintys suksis apie investicijas ar pajamas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, verslu. O jei tai nerūpi, tai tiesiog džiaugsitės gerais ir skaniais vasaros dalykais.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite