Angle down Atgal

Liepos 23-ioji: vardadieniai, astrologija

Liepos 23-ioji –Tarptautinė dešrainių diena.

Ši šventė populiari Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje ir Austrijoje. Šią dieną visi skatinami valgyti dešrainius ir pusryčiams, ir pietums, ir vakarienei, taip pat organizuoti dešrainių valgymo varžybas. Dešrainis – paprastas ir greitas užkandis, ypač populiarus vasarą, kai geru oru gaila gaišti laiką gaminant maistą.

Manoma, kad dešrainiai kilo iš Vokietijos, Frankfurto. Jie ten vadinami „frankfurter“ – pavadinti miesto garbei. Austrijos mieste, Vienoje, tie patys dešrainiai buvo pavadinti „wiener“, taip pat laikantis miesto pavadinimo. Amerikoje dešrainiai paplito pavadinimu „hotdog“ (ang. „karštas šuo“). Dešrainis gaminamas iš dešrelės ir jos ilgį atitinkančios bandelės. Į jo vidų gali būti dedami svogūnai, kopūstai, fermentinis sūris, o kartais tiesiog įpilama tik pomidorų padažo, majonezo ar garstyčių. Taip suformuotas dešrainis kelias minutes kepamas orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje.

Liepos dvidešimt trečioji, penktadienis – 204-oji metų diena (penktoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 161 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolinaras, Apolinarija, Brigita, Gilmina, Palius, Palys, Polis, Tarvilas, Tarvilė;

rytoj: Dargvainas, Dargvainė, Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kristupas, Laimis, Živilė, Živilis, Žyvilas, Žyvilė;

poryt: Aušra, Jakas, Jakys, Jokūbas, Kęstutis, Valia, Valimantas, Valimantė, Valiotas, Valiotė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.12, leidžiasi 21.38. Dienos ilgumas – 16.26.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mūsų maisto medžiagos turi būti vaistai, o mūsų vaistai – maisto medžiagos“ (Hipokratas).

***************

Astrologinė prognozė liepos 23-iajai, penktadieniui

AVINAS. Be ginčų ir priekaištų ši diena tikriausiai nepraeis. Kiek įmanoma, stenkitės pozityviai nusiteikti, nes nei jūs kitus kažkaip pakeisite, nei jie jus perauklės.

JAUTIS. Šiuo metu jums mažiau rūpės asmeniniai dalykai, nes mintys vis suksis apie globalinius, tarptautinius įvykius, keliones. Neblogai seksis susipažinti su svetimšaliais, priimti iš toli atvykusius asmenis.

DVYNIAI. Šiandieną bus sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Pravartu pasidomėti įstatymais, paieškoti profesionalaus patarimo.

VĖŽYS. Šiandien daug kas priklausys nuo aplinkinių geros valios ar kaprizų. Situaciją stipriai reguliuos partneriai ir konkurentai. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą. Galbūt užmegsite puikų ryšį.

LIŪTAS. Šiandien būsite linkę imtis iniciatyvos. Gali atsirasti proga pademonstruoti tam tikras stiprias asmenines ar dalykines savybes. Regis, įsigysite neįprastą, gal egzotišką daiktą.

MERGELĖ. Neblogų rezultatų galite tikėtis, jeigu išvykstate/esate užsienyje darbo ar pažintiniais tikslais, ruošiate straipsnius, tvarkote studijų formalumus ir pan.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jausitės gana užtikrintai, jei savo energiją galėsite nukreipti į namų pusę. Bus smagu padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais, kartu išvykti į gamtą, kaimą ar pan.

SKORPIONAS. Kas tik netingės, šiandien užvers jus visokia informacija. Laimei, sulauksite ir pozityvaus palaikymo. Galėsite su jų pagalba sutvarkyti kai kuriuos aktualius reikalus.

ŠAULYS. Jeigu aktualu, turbūt atsiras įsidarbinimo galimybė ar šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti naudingomis sąlygomis ir pan. Jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris kažkam palengvins darbą ar apsisprendimą.

OŽIARAGIS. Jums norėsis visus valdyti, auklėti ir negirdėti jokių prieštaravimų. Tikėtini ginčai, kurie vėliau gali peraugti į rimtą susipriešinimą ar net santykių nutraukimą.

VANDENIS. Galite turėti reikalų su gydymo įstaigomis, socialinėmis institucijomis. O jeigu galite ramiai atostogauti, tuomet bus geriau, jei atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime.

ŽUVYS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, flirtuoti. Galimi įdomūs susitikimai, kurių metu gali nuskambėti neblogų idėjų, pasiūlymų, o gal ir pažadų. Jūsų būsena rodys, kad esate nusiteikę pasinerti į romantiką ar kūrybos gelmes.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite