Angle down Atgal

Lenktynininkas B. Vanagas: Latvijos ralis - unikalus ir kupinas iššūkių

Ateinantį savaitgalį Rygoje ir jos apylinkėse vyksiantis tarptautinis Latvijos ralis jo dalyviams bus kupinas iššūkių. Lenktynininko Benedikto Vanago nuomone, bene didžiausias iššūkis bus prisitaikyti prie įvairios kelio dangos.

„Šis ralis yra unikalus. Trečdalis greičio ruožų bus ant asfalto, kita dalis - ant žvyro. Tai bus rimtas išbandymas ir ekipažams, ir technikams. Konkurencija taip pat bus arši“, - sakė „General Financing team Pitlane“ pilotas B. Vanagas, važiuojantis drauge su šturmane Agne Vičkačkaite-Lauciuviene.

Latvijos ralyje dalyvaus beveik 60 ekipažų iš penkių valstybių. Tarp jų - suomis Kalė Rovanperė (Kalle Rovanpera), WRC lenktynininko Hario Rovanperės (Harri Rovanpera) sūnus.

B. Vanagas ir A. Vičkačkaitė-Lauciuvienė startuos ketvirtuoju numeriu. Be jų Lietuvai Latvijos ralyje atstovaus dar trys ekipažai: Linas Vaškys su Laurynu Paškevičiumi, Jonas Pipiras su Aisvydu Paliukėnu ir Vitalijus bei Vytenis Plastininai.

Latvijos ralyje B. Vanagas kovos dėl taškų Tarptautinės automobilių sporto federacijos (FIA) „Baltic Rally Trophy“ (BRT) įskaitoje. Bendroje BRT įskaitoje po trijų etapų „General Financing team Pitlane“ ekipažas yra šeštojoje vietoje.

Pirmajame BRT etape Suomijoje B. Vanagas nedalyvavo.

Rygoje ir jos apylinkėse, prie Jūrmalos lenktynininkams teks įveikti 12 greičio ruožų asfaltu ir žvyru. Greičio ruožai driekiasi 107 km, kurių 35 km sudarys lenktynės Bikerniekų žiedu. Iš viso ralio dalyviams reikės įveikti 450 km Latvijos keliais.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite