Angle down Atgal

Lazdijų ligoninė tęsia darbą įprasta tvarka – licencija pratęsta

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybę pasiekė oficialus atsakymas iš Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos, kuriuo patvirtinama, kad Lazdijų ligoninėje ir toliau bus teikiamos būtinos reanimacijos ir intensyvios terapijos, suaugusiųjų chirurgijos medicininės paslaugos.

„Nors situacija buvo tikrai sudėtinga ir problema identifikuota per vėlai, tačiau sutelkus jėgas pavyko išspręsti visiems mūsų krašto žmonėms svarbų klausimą dėl ligoninės veiklos, - teigia Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė.

Merė taip pat pažymi, kad nors šiuo metu situacija stabilizuota, tačiau ir toliau lieka didelė pareiga ir atsakomybė ligoninės vadovybei užtikrinti, kad ligoninė laikytųsi nustatytų tvarkų ir reikalavimų tiek įdarbindama sveikatos priežiūros specialistus, tiek naudodama medicinos priemones ir vykdydama jų techninę priežiūrą.

Ligoninės planinis patikrinimas buvo pradėtas dar vasario mėnesį. Nustačius trūkumų, buvo prašoma juos pašalinti, tačiau tai nebuvo padaryta laiku. Apie situaciją sužinojus savivaldybės vadovybei buvo imtasi reikiamų priemonių trūkumams šalinti ir reikiamai informacijai pateikti. Lazdijų ligoninė Akreditavimo tarnybai patikslintus dokumentus pateikė birželio 2 d. Šiandien gautas atsakymas, kad ligoninės pateikti dokumentai atitinka visus reikalavimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite