Angle down Atgal

Lauko ekranas Mažeikiuose – kokybiška erdvė reklamai

Tyrimai rodo, kad lauko reklama vaizdo ekranuose yra net 400 procentų dažniau pastebima praeivių ir vairuotojų, o net 48 procentai pamačiusiųjų matytą reklamą vertina kaip patikimą. Būtent tai siūlo pačiame Mažeikių miesto centre, Žemaitijos ir Naftininkų gatvės sankryžoje, įrengtas „2go“ lauko ekranas.

Šioje didžiausioje Mažeikių sankryžoje yra įrengti net du LED ekranai, kurie yra nukreipti į skirtingas gatvių puses. Parinkta judriausia vieta Mažeikių centrinėje dalyje. Vaizdo lauko ekranas „Naftininkų“ yra nukreiptas į to paties pavadinimo gatvę. LED ekranas pasižymi itin aukštos kokybės vaizdu: ekrano rezoliucija – 640 x 288 pikseliai.

Ekranų dydis siekia 18,6 kvadratinių metrų (6,4 x 2,9 m). Visos reklamos gali būti transliuojamos avi, mp4, mov. formatais. Pažangios LED technologijos „2go“ lauko ekranai pasižymi greitu reklamos keitimu. Šis kokybiškas ekranas yra ilgaamžis ir nevargina akių, transliuojama reklama nesusiduria su tokiais trikdžiais kaip reklamos blokavimas ar perjungimas.

Vaizdo stendas „Naftininkų“ yra matomas iš toli ir vairuotojų, ir praeivių, ir paspirtukų vairuotojų. Per savaitę pro LED ekraną „Naftininkų“ Mažeikiuose vidutiniškai pamato apie 187 tūkst. žmonių. Reklamos nauda yra akivaizdi – tyrimai rodo, kad lauko reklama ekranuose sulaukia 400 proc. daugiau dėmesio nei statiniai lauko stendai. Jam parinkta patogi vieta: šalia įsikūrusios didžiausių prekybos tinklų parduotuvės, Mažeikių kultūros centras, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia, nemažai laisvalaikio ir pramogų vietų.

Pabrėžiama, kad aktyviausiai reklamą pastebi ir į ją reaguoja 15 – 49 metų amžiaus gyventojai. Tad „2go“ LED lauko ekranas „Naftininkų“ – patraukli vieta reklamai Mažeikių mieste. Judriausioje vietoje įrengtas kokybiškos raiškos ekranas užtikrins maksimalią naudą už prieinamą kainą. Tiems, kurie nori transliuoti reklamos klipus lauko ekranuose, „2go“ specialistai atkreipia dėmesį, kad vizualiai pateikiama reklama turi būti informatyvi. Esant reikalui įmonė padeda sukurti reklaminius vaizdo klipus, o pageidaujant reklamą galima transliuoti ne tik Mažeikių mieste, bet ir kituose Lietuvos miestuose ar net Rygoje.

Turite klausimų? Norite užsisakyti reklamą lauko ekranuose?
Kreipkitės el. paštu info@2go.lt arba skambinkite mob. +370 605 05508.


Daugiau informacijos:

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranas Mažeikiuose - „Naftininkų

Lauko ekranai Mažeikiuose

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite