Angle down Atgal

Latvijoje tinklas „Maxima“ aptiko bananų dėžių su, įtariama, kokainu

Latvijoje parduotuvių tinklas „Maxima“ aptiko bananų dėžių iš Pietų Amerikos su, kaip manoma, kokainu, pranešė kompanijos atstovas Janis Beseris.

„Maxima“ gali patvirtinti, kad dviejose parduotuvėse bananų dėžėse aptikta neaiškių paketų; parduotuvių apsaugos tarnyba ėmėsi veiksmų pagal saugumo procedūrą, informavo valstybines institucijas“, – sakė J. Beseris.

Pasak jo, pradėtas tyrimas, parduotuvių tinklas aktyviai bendradarbiauja su policija. Daugiau detalių J. Beseris nepateikė.

Latvijos policijos ryšių su visuomene departamentas naujienų agentūrai BNS nurodė, kad į Latviją bananų dėžėse atgabenti maždaug 168 kg, tikėtina, kokaino.

Gruodžio 23 dieną parduotuvių tinklo apsaugos tarnyba pranešė policijai, kad dviejose parduotuvėse Rygoje bananų dėžėse rasta paketų su baltais milteliais. Anksčiau nebuvo skelbiama, kuris prekybos tinklas pranešė apie įtartinus paketus.

Policija konfiskavo 168 tokius paketus. Ekspertai šiuo metu tikrina rastą medžiagą ir tikslų jos svorį.

Policija taip pat patikrino visas kitas tinklo parduotuves. Tyrimo metu atliktos penkios kratos.

Pareigūnai nustatė, kad minima bananų siunta į Latviją atgabenta iš Pietų Amerikos. Buvo išaiškintos ir patikrintos visos kompanijos, gavusios bananų iš šios siuntos. Nurodoma, kad kompanijos aktyviai bendradarbiauja su policija.

Jokie asmenys kol kas nesulaikyti.

Policija pradėto tyrimo plačiau nekomentuoja.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite