Angle down Atgal

Lapkričio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 29-oji – Tarptautinė solidarumo su Palestinos tauta diena.

1947 m. lapkričio 29-ąją Jungtinių Tautų Organizacija pripažino Palestinos atsiskyrimą, o 1977 m. šią dieną JT paskelbė tarptautine solidarumo su Palestinos tauta diena.

Lapkričio dvidešimt devintoji, pirmadienis – 333-ioji metų diena (pirmoji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 32 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butvydė, Daujota, Daujotas, Daujotė, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Imantas, Imantė, Imina, Iminas, Iminė, Saturninas;

rytoj: Andrė, Andrėja, Andriejus, Andrius, Andrys, Dovainė, Saugarda, Saugardas, Saugardė, Saugina, Sauginas, Sauginė, Saugirdas, Saugirdė;

poryt: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.12, leidžiasi 16.00. Dienos ilgumas – 07.48.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Kartais žmogus tiek daug dirba, kad pragyventų, jog užmiršta gyventi“ (V. Barklajus).

****************

Astrologinė prognozė lapkričio 29-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas ar pan. Regis, nustebins žmogus, kuriam esate neabejingas.

JAUTIS. Galimi pokyčiai darbovietėje arba turėsite kažką pasirinkti iš kelių galimybių. Regis, nestokosite drąsos ir ryžto siekti to, ko norite. Darykite gerus darbus iš širdies, o ne dėl pasirodymo. Jūsų autoritetui tai išeis tik į naudą.

DVYNIAI. Šiandien nestokosite aplinkinių dėmesio, viltingų pažadų ir tai turėtų būti tikra, nesuvaidinta. Gerą įtaką darysite vaikams. Vakaras gana palankus šou verslo atstovams, įvairių konkursų dalyviams.

VĖŽYS. Pravartu negailėti pastangų dėl geresnio šeiminio gyvenimo, patogesnės buities, santarvės namuose. Telkite artimuosius aplink save, o ne atsiribokite. Pasistenkite, kad mikroklimatas būtų kuo draugiškesnis.

LIŪTAS. Šią dieną išnaudokite skubiems darbams užbaigti. Tvarkykite informaciją, sisteminkite, analizuokite, darykite išvadas. Labai svarbu įvertinti savo teikiamos informacijos galimas pasekmes.

MERGELĖ. Gera diena įvairiai veiklai. Jūsų planai neprieštaraus galimybėms. Seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl sutarčių ar atsiskaitymų už paslaugas. Mylimas žmogus gali nustebinti savo ketinimais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pasistenkite būti optimistiški ir nesivadovauti momentinėmis emocijomis. Nederėtų be saiko leisti pinigus ir tapti neatsakingais vartotojais. Pasidžiaukite tuo, ką turite. Būkite kūrybingi.

SKORPIONAS. Jeigu sugebėsite susikaupti, tai sklandžiai sutvarkysite būtinus reikalus, įveiksite nesklandumus. Visgi ši diena labiausiai tinkama meniniams užsiėmimams, medicinai, psichologijai, dvasiniams interesams, labdarai, socialinei rūpybai.

ŠAULYS. Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, šiandien tai gebėsite išradingai pademonstruoti. Viena pažintis turbūt vystysis į artimesnę draugystę.

OŽIARAGIS. Profesinėje veikloje, versle teks suktis kaip išmanote. Pasitelkite kolektyvą, teikite ir svarstykite pasiūlymus, kaip optimizuoti veiklą. Iš visų pusių pradės plūsti naudinga informacija.

VANDENIS. Šiandien neblogai seksis bendrauti su išsilavinusia publika, įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia, lanksčiai manipuliuoti situacija bei aplinkiniais.

ŽUVYS. Tikriausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Tačiau jūsų viltys turėtų bent iš dalies pasiteisinti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite