Angle down Atgal

Lanksčios kosmetikos pakuotės ir pakuočių gamyba: ką svarbu žinoti?

Kosmetikos pakuotės – svarbi kiekvieno kosmetikos produkto dalis, padedanti reprezentuoti prekės ženklą bei paverčianti jį atpažįstamu, todėl ir kosmetikos pakuočių gamyba atliekama itin kruopščiai bei taikant modernias technologijas. Renkantis kosmetikos pakuotes produktams, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. UAB „Printela“ specialistai apžvelgia pagrindinius aspektus, kuriuos svarbu žinoti apie lanksčias kosmetikos pakuotes bei pakuočių gamybą.

Kosmetikos gaminiams pasirenkamos kombinuotos pakuotės ir kitos lanksčios pakuotės

Kosmetikos produktams pakuoti dažniausiai pasirenkamos kombinuotos pakuotės ir kitos lanksčios pakuotės. Lanksčios pakuotės pasižymi patvarumu, lengvumu, be to, jos gali būti įvairių formų ir dydžių. Į lanksčias pakuotes gali būti pakuojami įvairaus pavidalo kosmetikos gaminiai: aliejai, geliai, skysčiai, milteliai. Palyginti su standžiomis pakuotėmis, lanksčios pakuotės užpildymo tūris yra didesnis, be to, šios pakuotės užima mažiau vietos lentynose. Produkto vartotojas gali pakuotę lankstyti, suvynioti ir taip išnaudoti visą įsigyto produkto kiekį.

Skaitmeninė spauda leidžia atspausdinti vienkartines ir kelionines lanksčias pakuotes

Planuojantiems pakuoti kosmetikos produktus, verta žinoti, kad skaitmeninė spauda suteikia galimybę atspausdinti vienkartines bei kelionines lanksčias pakuotes. Toks lanksčių pakuočių sprendimas naudingas įmonėms, nes dauguma pirkėjų prieš įsigydami kosmetikos produktą nori jį išbandyti ir mielai įsigytų vienkartinę pakuotę. Dažnai keliaujantys žmonės taip pat ieško kosmetikos priemonių mažose sandariose pakuotėse, atspariose pradūrimams.

Vienos dienos dozės ar vienkartinės pakuotės yra puiki rinkodaros priemonė, skatinanti bandyti produktą ir taip didinanti prekės ženklo žinomumą.

Išskirtinis lanksčių kosmetikos pakuočių dizainas padeda atkreipti vartotojų dėmesį

Svarbu paminėti, kad inovatyvių technologijų dėka, gali būti sukuriamas unikalus lanksčių kosmetikos pakuočių dizainas. Skaitmeniniu būdu gali būti atspausdinama ir kiekviena skirtinga lanksti kosmetikos produkto pakuotė, leidžianti įgyvendinti modernius marketingo sprendimus bei neabejotinai padėsianti atkreipti vartotojų dėmesį iš pirmo žvilgsnio.

Daugkartinio uždarymo lanksčių kosmetikos pakuočių privalumai

Įvairios grožio, sveikatos, asmens priežiūros priemonės pakuojamos į lanksčias pakuotes dėl daugelio priežasčių. Vienas pagrindinių lanksčių kosmetikos pakuočių privalumų – hermetiškos plokščios ar pastatomos lanksčios kosmetikos pakuotės puikiai saugo druskas, miltelius, skysčius ir kt. produktus nuo drėgmės ir išorinio aplinkos poveikio.

Dar vienas daugkartinio naudojimo lanksčių kosmetikos pakuočių privalumas – užspaudžiamos daugkartinio uždarymo juostelės (angl. zip lock) apsaugo nuo produkto išsiliejimo, be to, prailgina gaminio galiojimo laiką. Šias lanksčias kosmetikos pakuotes noriai renkasi ir pirkėjai, nes jos yra saugios ir patogios naudoti.

Lanksčių kosmetikos, kaip ir kitų pakuočių gamyba – tai ilgas ir kruopštus procesas, reikalaujantis ne tik daug laiko ir žinių, bet taip pat ir ilgametės darbo patirties. Dėl šios priežasties ir lanksčių pakuočių gamintoją reikėtų rinktis atsakingai. Jei Jums reikalingi kokybiškai, profesionalai bei preciziškai atliekami skaitmeninės spaudos darbai, kreipkitės į UAB ,,Printela“ – modernią spaustuvę Kaune, kuri viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje, skaitmeniniu būdu spausdina lanksčias kosmetikos bei kitas pakuotes mažais bei vidutiniais tiražais. Įmonė savo klientams siūlo itin platų lanksčių pakuočių įvairiems kosmetikos produktams bei kitiems gaminiams, taip pat lipnių etikečių bei etikečių tekstilei, pasirinkimą.

Jei Jums kyla klausimų, susijusių su lanksčių kosmetikos, taip pat kitų produktų, pakuočių gamyba, susisiekite – ilgametę patirtį sukaupę UAB „Printela“ dirbantys specialistai pakonsultuos bei padės išsirinkti reikiamas lanksčias pakuotes ar lipnias etiketes kosmetikos, maisto ir kitiems produktams.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite