Angle down Atgal

Laiškas ateities kartoms – būsimo daugiabučio pamatuose Nemuno gatvėje

Jau kitų metų rudenį Nemuno gatvėje iškils trijų aukštų daugiabutis su administracinėmis patalpomis. Trečiadienį į būsimo namo pamatus Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, idėjos autorius bendrovės „VIRI investicija“ vadovas Rimantas Prūsaitis ir statybos darbų vadovas įmonės „Coner“ direktorius Edvardas Bielskis įkasė 3D spausdintuvu atspausdintą kapsulę, kurioje paliktas laiškas ateities kartoms. 

„Mieste per dvidešimt metų nebuvo daug statybų. Pastarųjų metų tendencijos Alytuje rodo, kad čia investuoja žmonės, kurie puikiai pažįsta miestą. Matydami pramonės augimą, investicinių sutarčių pasirašymą, puikiai suprantame, kad atsiranda ir naujo būsto paklausa. Taip pat džiugina ir kita tendencija: emigruoja mažiau, grįžta daugiau. Tai džiugina, o ir žmonės nori  gyventi gerai ir patogiai. Naujo būsto poreikis didelis, nes seno nekilnojamojo turto kainos jau užaugusios. Džiaugiuosi, kad atsiranda tokios statybos, ir tai  ir mūsų žiniomis tai ne paskutinis objektas. Kuo daugiau bus verslo ir žmonių, kurie dirbs ir uždirbs , atsiras  poreikis ir labai naujam nekilnojamam turtui patraukliose miesto vietose“, - kapsulės įkasimo metu kalbėjo N. Cesiulis. 
Pasak naujo pastato statytojo Rimanto Prūsaičio, pirmajame namo aukšte bus įrengtos administracinės patalpos, o likusiuose  – keturiolika gyvenamosios paskirties butų. 

„Pastatas puikiai įsilies į senamiesčio kraštovaizdį, jis nebus labai didelis, tik trijų aukštų. Planuojame, kad kitų metų rugsėjo mėnesį jau baigsime statybas“, - sakė jis .

Šiuo metu šiame būsimame name jau yra rezervuoti du butai.  Bendras daugiabučio pastato plotas – beveik 1129 kvadratiniai metrai.
 
Planuojama įrengti 24 vietas automobiliams. 

Tai trečiasis daugiabutis namas Alytuje, pastatytas per pastaruosius du metus. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite