Angle down Atgal

Kviečiame tausoti gamtos išteklius – atsisakykime popierinių mokėjimo pranešimų!

Informacija skirta Akmenės, Radviliškio rajonų bei Šiaulių miesto savivaldybių gyventojams.

 

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – ŠRATC) administruoja vietinę rinkliavą iš atliekų turėtojų už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Akmenės ir Radviliškio rajonų bei Šiaulių miesto savivaldybėse. ŠRATC kviečia gyventojus (Akmenės, Radviliškio r. ir Šiaulių miesto savivaldybės), kurie yra rinkliavos mokėtojai, rinktis elektroninius mokėjimo pranešimus: tai patogiau, paprasčiau, o svarbiausia - tausojami gamtos ištekliai.

Mokėjimo pranešimus gausite elektroniniu paštu arba prisijungę prie Šiaulių regiono atliekų centro klientų savitarnos portalo (http://sratc.mokesta.lt).

Primename, kad vietinės rinkliavos mokėtojams vieną kartą per metus (pirmąjį metų ketvirtį) siunčiami mokėjimo pranešimai, kuriuose nurodomi vietinės rinkliavos mokėtojo duomenys, mokėjimo suma, laikotarpis ir mokėjimo terminai bei kita aktuali informacija. Pasirinkus elektroninį mokėjimo pranešimą, jį gausite greičiau, nei siunčiamą paprastuoju paštu. Mokėjimo pranešimas nepasimes ir bus pasiekiamas Jums patogiu metu. Mokėjimo pranešimą elektroniniu paštu ar per savitarnos portalą galėsite pasitikrinti bet kuriuo metu, kad ir kur bebūtumėte, o apmokėti galėsite neišeidami iš namų, negaišdami laiko eilėse, internetu.

Kviečiame registruotis savitarnos svetainėje pateikiant prašymą el. paštu rinkliava@sratc.lt arba skambinant tel. Nr.: 8 41 42 15 99; 8 41 52 07 61.

2020 metais elektroninius mokėjimo pranešimus jau buvo pasirinkę 3921 juridinių bei 17193 fizinių asmenų. Popierinius mokėjimo pranešimus 2021 m. vasario mėn. vis dar gavo 142 598 rinkliavos mokėtojai.

Primename, kad pagal šiuo metu galiojančią tvarką, mokėtojui rinkliavos el. aptarnavimo savitarnos svetainėje (nuoroda internete http://sratc.mokesta.lt) arba pateikus prašymą el. p.: rinkliava@sratc.lt ir užsisakius gauti mokėjimo pranešimus tik elektroniniu paštu bei sumokėjus viso laikotarpio rinkliavą, nurodytą pranešime vienu pervedimu iki kovo 31 d., vietinės rinkliavos pastovioji dedamoji mažinama 5 proc.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite