Angle down Atgal

Kviečia išrinkti logotipą, labiausiai tinkantį reprezentuoti Elektrėnus

Praeitais metais Elektrėnų miestas šventė jubiliejų, kurį stilistiškai apipavidalinti padėjo grafinio dizaino paslaugų teikėjai „Doctor Idea“.

Elektrėnų savivaldybės administracijoje gvildenama mintis sukurti logotipą, reprezentuoti Elektrėnus. Remdamiesi sėkmingu bendradarbiavimu su grafinio dizaino specialistais, pasitelkėme juos į pagalbą kurdami miesto logotipą. 2021-06-14 Elektrėnų savivaldybės administracija „Facebook“ tinkle pakvietė padėti išrinkti logotipą, labiausiai tinkantį reprezentuoti Elektrėnus. Pateikėme 5 variantus, kuriuos rengė grafinio dizaino specialistai. Žmonių įsitraukimas į atranką maloniai nustebino ir pranoko visus mūsų lūkesčius. Per 17 valandų nuo informacijos paskelbimo net 787 respondentai išreiškė savo nuomonę paspaudę „patinka“, taip pat sulaukta daug komentarų ir  konstruktyvios kritikos. Akivaizdu, kad  Elektrėnų miesto logotipas yra svarbus elektrėniškiams (ir ne tik jiems), todėl neskubame daryti išvadų ir nenorime įpiršti simbolio, kuris nebūtų mielas didelei daliai žmonių.

Mums yra svarbi gyventojų nuomonė. Matome, kad elektrėniškiai yra kūrybingi žmonės, todėl kviečiame tęsti geriausio logotipo paiešką. Prašome teikti savo kūrinius, kuriuose norėtume regėti Elektrėnų gamtos, architektūros ir / arba reiškinių (pvz., energijos) motyvus. Prašome vengti ūkio objektų atvaizdų (kaminų, vamzdžių, laidų ir kt.). Geriausių trijų logotipų autorius  apdovanosime. Pasiūlymus teikti el. p. administracija@elektrenai.lt iki 2021-06-21 17.00 val., kitą dieną paviešintume juos ir lauktume atsiliepimų iki 2021-06-28 17.00 val.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite