Angle down Atgal

Kurių Zodiako ženklų porų neįmanoma išskirti?

Laimė myli tylą. Tai turėtų prisiminti visi įsimylėję žmonės, stengdamiesi nekalbėti apie savo santykius kur papuola. Juk tikrai bus tokių, kurie ne tik pavydės tokios meilės, bet ir visais įmanomais būdais kišis į santykius, bandydami pakenkti. Dabar yra daug „plėšrūnų“, kuriems visada rūpi kitų laimė. Laimei, kai kurių porų tiesiog neįmanoma išskirti!

Yra porų, kurios nebijo jokių išbandymų. Santykiai tokie stiprūs, kad atrodo, kad jokia išorinė jėga negali įnešti į juos nesantaikos. Sakoma, kad tokie santykiai siunčiami iš dangaus. Astrologai išskiria kelias Zodiako ženklų poras, kurių sąjungos išorinė jėga negali sunaikinti. Jų santykiai, kuriuos dovanojo dangus, bus amžini.

Jautis ir Ožiaragis. Paprastai šių ženklų žmonės susiranda vienas kitą jau būdami gana subrendę, kai yra išsiskyrę ir turi jau suaugusius vaikus.

Ši sąjunga gali išlaikyti bet kokį išbandymą – buvusių sutuoktinių nepasitenkinimą ir šeimų priešiškumą. Tačiau niekas negali išskirti šių žemiškų ženklų. Jie palaikys vienas kitą ir apsaugos nuo visų nelaimių. Jaučio ir Ožiaragio santykius galima vadinti idealiais.

Dvyniai ir Svarstyklės. Šių ženklų atstovams nelabai rūpi kitų nuomonė. Ir kiekvienas nepažįstamo žmogaus bandymas įsiterpti tarp dviejų mylinčių partnerių bus sutiktas su humoru ir garsiu juoku.

Oro elemento atstovai lengvai ir paprastai susitvarko su sunkumais, netrukdydami vienas kitam ir net nemėgindami ko nors pakeisti. Jie išliks ramūs ir stebės viską, kas vyksta. O namuose, per vakarienę, Dvyniai ir Svarstyklės išlaisvins savo emocijas ir išspręs visas kilusias problemas.

Vėžys ir Skorpionas. Tai yra būtent tas atvejis, kai priešingybės viena kitą traukia. Skorpionai yra stiprūs, o Vėžiai – švelnūs ir jautrūs.

Šių ženklų santykiai bus tokie nuostabūs, kad iškart atsiras tokių, kurie bandys kištis į šių įsimylėjėlių laimę. Jei Vėžiai kažkur nutyli, slėpdami nepasitenkinimą, tai Skorpionai nenusileidžia ir išsiaiškina su kitais ginčus iki galo. Partneriai ras bendrą tikslą ir kartu stengsis jį pasiekti.

Mergelė ir Mergelė. Šioje sąjungoje Mergelėms nereikia nieko slėpti ar apsimesti kažkuo kitu.

Šiuose santykiuose net nereikia ieškoti kompromisų. Mergelės taip vertina mylimą žmogų, kad su viskuo sutinka. Tačiau net ir mažiausias partnerio melas gali viską sugadinti. O dviejų Mergelių santykiuose belieka tik suteikti vienas kitam džiaugsmo ir malonumo. Nenaudinga šiuos žmones išskirti. Mergelės niekada nepaliks tos vietos, kur jiems patogu ir gera. Meilė yra meilė, tačiau jie vis tiek išlieka pragmatikai iki gyvenimo galo.

Šaulys ir Avinas. Šių ženklų atstovų santykiai nuolat kibirkščiuos.

Bet tai visiškai nereiškia, kad kažkas juos vargina. Šių dviejų partnerių temperamentas reikalaus nuolatinio emocijų pliūpsnio. Dažna jų frazė gali būti žodžiai – „Tu esi mano bausmė“. Bet ši frazė bus pasakyta su tokiu švelnumu ir meile, kad visi iškart supras tikrąją šių žodžių prasmę. Niekas net neturėtų mąstyti, kad tokius žmones reikia išskirti. Tai gali blogai baigtis trečiam asmeniui…

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite