Angle down Atgal

Kurie Zodiako ženklai tiki vaiduokliais ir kitomis antgamtinėmis būtybėmis?

Vieni yra itin praktiški ir abejoja viskuo, kas mus supa. Kiti tiki tuo, kas nepažinta ir nežinoma – anapusiniu antgamtiniu pasauliu. Jo istorijos kelia susidomėjimą ne vienam. Kurie Zodiako ženklai linkę domėtis šiurpą keliančiomis istorijomis?

Dvyniai

Dvyniams paranormalus anapusinis pasaulis nėra svetimas ir jie gali papasakoti su juo susijusių istorijų. Jie nėra tie, kurie tvirtins, kad iš kitų išgirstos istorijos tikrai tiesa, tačiau pripažins, jog paranormalioji pasaulio pusė egzistuoja. Ja Dvyniai domisi, kad patys galėtų nuspręsti, kiek daug tiesos yra tokiose istorijose.

Liūtai

Liūtus traukia paranormalūs reiškiniai ir kartais juodoji magija. Šio Zodiako ženklo atstovai domisi nežinomybe ir nevengia skirti pakankamai laiko, kad įsigilintų į jaudulį keliančias istorijas. Liūtai tiki, kad anapusinis pasaulis egzistuoja.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovus traukia magija ir fėjos, bet Svarstyklės to niekada nepripažins. Svarstyklės nesidomi tamsiąja anapusinio pasaulio puse, jas labiau traukia su teigiamomis būtybėmis ir savybėmis susiję antgamtiniai reiškiniai.

Vandenis

Vandeniai yra smalsūs, todėl jie klausosi pačių įvairiausių su antgamtiniu pasaulių susijusių istorijų. Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta istorijas apie vaiduoklius ir kitas antgamtines būtybes. Vandeniai yra bebaimiai.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai domisi ne tik dvasiniu, bet ir paranormaliu pasauliu. Žuvis domina istorijos apie vaiduoklius, dvasias ir antgamtines būtybes. Pastarosios gali sulaukti nemažai dėmesio – išgirdusios įtikinamą istoriją Žuvys ims kapstytis giliau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite