Angle down Atgal

Kurie Zodiako ženklai geriausiai tvarkosi su asmeniniais finansais?

Su asmeniniais finansais kiekvienas tavrkomės skirtingai: vieni sutaupo nemažas pinigines sumas, kiti nusivilia nepasisekus įgyvendinti vieną ar kitą finansinę operaciją. Kaip Zodiako ženklas gali nulemti piniginę sėkmę?

Avinas

Šio Zodiako ženklų atstovai yra itin griežti santaupų atžvilgiu. Avinai linkę daug dirbti, nes taip, pasak jų, užsitikrins finansinį stabilumą. Jie netiki įsitraukimu į finansinius fondus ir greitas lėšas atnešančias schemas.

Jautis

Jaučiai daug dėmesio skiria į trumpalaikėms investicijoms, kurios gali atnešti ilgalaikį pelną. Šio Zodiako ženklų atstovai mėgsta savarankiškumą, todėl retai pripažins, kad naudojasi kitų patarimais ar pagalba sunkioje finansinėje situacijoje. Jaučiai skolinasi retai.

Dvyniai

Dvyniai yra finansiniai diplomatai, visais būdais besistengiantys padidinti savo santaupas ar biudžetą. Šio Zodiako ženklo atstovai ieško visų įmanomų pelno užtikrinimo būdų. Nenustebkite, jei išgirsite, kaip Dvynys lygina savo santaupas su kitų. Tai jam padeda jaustis finansiškai stabiliau.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai tvirtina, kad finansinė padėtis jiems per dqaug nerūpi, tačiau yra atvirkščiai. Vėžiai ieško patarimų, iš kitų semiasi idėjų, kaip į piniginę pritraukti daugiau pinigų ir kaip būti turtingais. Spręsdami finansines problemas Vėžiai linkę vadovautis kitų patarimais.

Liūtas

Liūtai yra drąsūs ir inovatyvūs, o jų lankstumas, ieškant naujų pajamų šaltinių, ypač pasitarnauja. Visgi, tai gali pakišti koją – Liūtai siekia užsitikrinti gerą vardą, todėl nesiima rizikingų finansinių operacijų. Jie visiškai pasitiki bankais ir retai klausosi kitų patarimų.

Mergelė

Mergelės itin rūpinasi asmeninėmis pajamomis ir jų augimu. Šio Zodiako ženklų atstovai, kad užsidirbtų daugiau, darbovietėje siekia būti lyderias. Mergelės investuoja į nekilnojamąjį turtą, akcijas ir panašiai. Mergelės mėgsta pačios tyrinėti rinką ir savarankiškai užsidirbti pinigų.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai plačiai atverti piniginę linkę tik įsigydami prabangius bei reikalingus pirkinius. Svarstyklės linkusios investuoti į ilgalaikius investicijų planus kartais nepagalvodami, kiek santaupų lieka.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai priimdami bet kokius finansinius sprendimus vadovaujasi protu ir logika. Skorpionai mėgsta nagrinėti rinką, tai jiems padeda jaustis stabiliau bei palengvina finansinių sprendimų priėmimą.

Šaulys

Šauliai mėgsta taupyti, lėšas saugo banke ir nėra linkę prisidėti prie didelių investicijų. Šauliai nerimauja dėl savo ir artimųjų finansinės ateities, todėl prieš ką nors įsigydami gerai pagalvoja, ar to pirkinio iš tiesų reikia.

Ožiaragis

Ožiaragiai puikiai išmano finansinę rinką ir domisi, kokiomis tendencijomis ji gyvena. Šio Zodiako ženklo atstovai retkarčiais pritingi paskubėti priimti su investavimu susijusius sprendimus, todėl gali pražiopsoti palankią progą.

Vandeniai

Vandeniai investuoja į įvairius finansinius fondus, bet iki tam tikros ribos, nes bijo prarasti pinigus. Nors Vandeniai ir riboja savo investicijas, jie gana drąsiai imasi su užsienio valiuta susijusių operacijų.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai geba numatyti finansinę ateitį, todėl sprendimus priima pasikliaudami savo intuicija ir nuojauta. Žuvys negaili patarimų kitiems, ypač kur galima mokėti mažiau, bet gauti daugiau. Žuvys konservatyvios – santaupas laiko banke ir nesidairo, kokia rinkos situacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite