Angle down Atgal

Kupiškyje suburta komanda: dalyvavo upių švarinimo iniciatyvoje „River Cleanup Lietuva“

Saugant mūsų miesto upę nebaisu ir padirbėti – penktadienio popietę Kupiškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojų suburta komanda dalyvavo kasmetinėje upių švarinimo iniciatyvoje „River Cleanup Lietuva“, kviečiančioje švarintis prie upių, taip atkreipiant dėmesį į perteklinio vartojimo bei atliekų susidarymo problemą ir, žinoma, siekti pokyčių.

Pirštinėmis ir maišais apsiginklavę dalyviai teigė, kad didžiausias malonumas yra prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo ir išsaugojimo. Palei Kupos upės pakrantę ir net pačioje upėje rasta įvairių atliekų: plastikinių pakuočių, stiklo taros, nuorūkų, smulkių metalinių atliekų. Suburta komanda džiaugėsi, kad ne tik aktyviai, bet ir prasmingai praleido laiką gamtoje.

Ši kasmetinė upių švarinimo iniciatyva gegužės 27-29 dienomis vyks visoje Lietuvoje. Organizatoriai kviečia gyventojus registruoti tvarkymosi taškus ir burti komandas, kurios paskutinį pavasario savaitgalį padės išvalyti upes, tvenkinius ir jų pakrantes, prie kurių leisime laiką šią vasarą.

Užsiregistruoti į iniciatyvą galima paspaudus šią nuorodą: https://forms.gle/cBNnNEFTW4DAz8yJ9

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite