Angle down Atgal

Kupiškio seniūnijoje – naujas smėlio ir druskos barstytuvas

Kupiškio seniūnija įsigijo smėlio ir druskos barstytuvą, kuris bus naudojamas seniūnijos gatvėse. Tai ne vienintelis seniūnijos pirkinys šią žiemą – gruodžio mėnesį turimą techniką papildė sniego peilis, o praeitų metų rudenį buvo įsigytas naujas traktorius.

Smėlio ir druskos barstytuvas traukiamas už traktoriaus su prikabinimo mechanizmu – naujas, pilnai sukomplektuotas ir paruoštas darbui. Jo keliamoji galia – 3800 kg, darbinis plotis nuo 1,8 iki 2,8 metrų, o darbinis greitis – iki 40 km per valandą. 

„Druskos mišinio barstytuvas šiuo metu, kai keliai labai slidūs, yra ypač reikalingas. Mechanizmas pats pasisemia reikalingą mišinio kiekį, barsto jį tolygiai“, – kalbėjo Kupiškio seniūnijos seniūnas Žydrūnas Vanagas. Jis pripažino, jog sulaukdavo gyventojų skundų, kad atokesnes vietoves barstytuvai pasiekia retai, tačiau dabar, pasak seniūno, žmonės iškart pastebės skirtumą – nuo šiol seniūnijos keliai bus barstomi smėliu ir druska daug operatyviau. Seniūnas tikisi, kad naujai įsigyta technika padės geriau susidoroti su žiemos iššūkiais, pabarstyti slidžius kelio ruožus.

Įsibėgėjus žiemos sezonui ir esant slidžiai kelio dangai, vairuotojai turėtų būti budresni – atsargiau vairuoti, pasirinkti saugų važiavimo greitį, naudoti žiemines automobilių padangas. Tikimės, jog nauja technika palengvins žmonių buitį ir kasdienybę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite