Angle down Atgal

Krovinių pervežimas – greitai ir patikimai

Reikalingas greitas ir operatyvus krovinių pervežimas į nurodytas vietoves? Kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie perveš Jūsų krovinius ne tik greitai, bet ir patikimai, saugiai, trumpiausiu įmanomu keliu už geriausią kainą. Sužinokite daugiau skaitydami šį straipsnį, kuriame rasite daug naudingos informacijos apie teikiamas krovinių pervežimo paslaugas.

Saugus ir greitas krovinių gabenimas

Visi klientų kroviniai gabenami moderniomis tentinėmis puspriekabėmis, kuriose yra įrengta moderni ir aukštos kokybės įranga. Vežėjai prisiima atsakomybę už saugų prekių nugabenimą į reikiamą vietą, jų priežiūrą bei optimalias transportavimo sąlygas visos kelionės metu. Daugiau kaip 300 transporto priemonių, atitinkančių naujausius ES keliamus reikalavimus padės Jūsų kroviniams saugiai pasiekti paskirties vietą.

Gabenimai vyksta tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais į Europą bei kitus žemynus. Priekabose įrengtos palydovinio ryšio sistemos leidžia gyvai stebėti krovinio buvimo vietą, todėl visuomet žinosite, kur tiksliai šiuo metu randasi Jūsų gabenamas krovinys ir už kiek maždaug laiko jis pasieks savo tikslą.

Transporto priemonėse įrengta visa reikiama įranga specifinės temperatūros reikalaujantiems kroviniams, šaldytuvai, didelio tūrio kroviniams skirtos specialios lentynos. Taip pat yra galimybė gabenti birius, dužius krovinius, pavojingas medžiagas ir t.t.

Patikimas dalinių ir pilnų krovinių pervežimas pagal visus kliento lūkesčius bei poreikius! Kreipkitės pagalbos į profesionalius logistikos ekspertus sklandžiam ir greitam krovinių pervežimui.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite