Angle down Atgal

Krosnos kultūros namuose – loftas jaunimui

Rajono merė Ausma Miškinienė ir savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė lankėsi Krosnoje, kur kartu su Lazdijų kultūros centro atstovais apžiūrėjo seniai nenaudojamas kultūros namų salės patalpas. Jose jau daug metų nevyksta jokie renginiai. Šią vasarą žadama minėtas patalpas suremontuoti ir prikelti naujam gyvenimui – įrengti jaunimui skirtą loftą.

Lazdijų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta sakė, kad lofto idėja brandinta jau kelerius metus ir šiemet nutarta ją įgyvendinti. Remontą numatyta atlikti savo lėšomis.

Merė A. Miškinienė džiaugėsi, jog įrengus loftą, jaunimas turės kur susirinkti ir smagiai pašėlti, turiningai praleisti laiką. ,,Tikiuosi, jauni žmonės prisidės prie lofte organizuojamų renginių, patys siūlys įvairias veiklos idėjas“, – tvirtino merė.

 Šiai iniciatyvai pritarė ir savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė, sakydama, kad sukurta nauja erdvė bus tikrai patraukli jaunimui.

Krosnos kultūros namų kultūrinių renginių organizatorius Gintautas Česnulis teigė, kad iki karantino į kultūros namuose organizuojamus renginius, šokių vakarus sugužėdavo daug jaunimo ne tik iš Lazdijų krašto, bet ir Kalvarijos, Marijampolės. Taigi lankytojų čia niekada nestinga.

Jaunimo veiklai pritaikyta salė – loftas žada atverti duris prieš Šv. Mato atlaidus, vyksiančius rugsėjo 21 dieną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite