Angle down Atgal

Kriminalinė suvestinė Klaipėdos apskrityje: prie namų užpulta moteris

Balandžio 13 dieną, apie 18.16 val. gautas pranešimas, kad M. Mažvydo al., Klaipėdoje, prie namo laiptinės, nepažįstamas asmuo užpuolė 1981 m. gimusią moterį, kuri po medikų apžiūros gydoma ambulatoriškai. Dėl įvykio sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1953 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 1,70 prom. neblaivumas. Pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tą pačią dieną, apie 13.40 val. Klaipėdoje, Taikos pr., sveikatos priežiūros įstaigoje, mirė 1943 m. gimęs vyras. GMP medikai vyrą bandė gaivinti, tačiau teko konstatuoti jo mirtį. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1989 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad apie 11.45 val. atvykusi į jai priklausantį nuomojamą butą Klaipėdoje, Kuosų g., pastebėjo, jog yra apgadinti baldai – sudaužytas veidrodinis stalas, sulaužyta vaikiška lova, vonios spintelė, apgadinta grindų danga ir kt. Žala – 2200 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Apie 22.15 val. gautas pranešimas, kad Baltijos pr., Klaipėdoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, vilkikas MAN kliudė stovėjusią puspriekabę. Vilkiko vairuotojui gimusiam 1964 m. nustatytas 1,66 prom. neblaivumas. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite